porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nakrywanie do stołu: nakrycie rozszerzone. Czym ono jest, jak ustawić na stole nakrycie rozszerzone?

Przy organizacji eleganckich przyjęć warto znać zasady nakrycia rozszerzonego. Czym ono jest i jak wykonać nakrycie rozszerzone? Oto najważniejsze zasady dotyczące nakrywania stołu.

jak nakryć do stołu dodano: 09.05.2016 11:48

Zastawa stołowa: jak prawidłowo dobierać półmiski i talerze?

Gdy chcemy, by stół przygotowywany na przyjęcie był zgodny z towarzyskim savoir-vivre’m należy przestrzegać kilku zasad. Samo ozdabianie stołu nie jest takim problemem, jak poprawne przygotowanie zastawy i sposób serwowania potraw.

dekoracja stołu dodano: 06.05.2016 11:32

Jak układać sztućce na stole? Przewodnik

Organizując przyjęcie musimy się zastanowić, czy będzie to spotkanie bardzo oficjalne, czy tylko obiad z deserem, gdyż od tego zależy dobór zastawy i sztućców. Ułożenie sztućców dzielimy na podstawowe i rozszerzone. Jak nakrywać do stołu i układac sztućce?

jak nakryć do stołu dodano: 03.08.2012 17:09 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA

Małgorzata Domagalik jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych dziennikarek ...

nakrywanie do stołu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nakrywanie do stołu. Wszystko na temat nakrywanie do stołu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.