porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Przepięcia w sieci – co warto o nich wiedzieć?

Urządzenie elektryczne muszą być zasilane prądem o wartości określonej przez producenta. Gdy ta wartość będzie zbyt mała, nie będą działały, kiedy za duża – grozi im zniszczenie.

bezpieczniki dodano: 31.01.2015 18:56

Jak zapanować nad emocjami? Przydatne ćwiczenia

Nad niektórymi stanami ducha trudno zapanować rozumem. Możesz sobie po sto razy powtarzać: „weź się w garść”, a twoje nerwy i tak robią swoje. W takich przypadkach negatyne emocje można rozładować przy pomocy ruchu. Oto ćwiczenia, które pomogą zapanować nad emocjami.

ciało dodano: 24.04.2013 16:45

Jak sobie poradzić z opuchniętymi oczami?

Opuchnietę oczy zdradzają nasze zmęczenie lub przeżywane napięcia. Nawet jeśli się wyspałyśmy, często zdarza się, że nasze oczy wydają się zmęczone, spuchnięte i podkrążone. Z opuchniętymi powiekami można poradzić sobie metodami domowymi, jeśli nie przyniosą one poprawy, potrzebny jest lekarz.

opuchlizna dodano: 02.01.2012 12:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Żyliński, książę milioner. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jan Żyliński to polski książę, urodzony i wychowany w Londynie ...

napięcie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. napięcie. Wszystko na temat napięcie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.