porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy w lokalach pod marką Magdy Gessler trzeba zostawiać napiwek i jak wysoki?

Jakiej wysokości powinien być napiwek dla kelnera? Czy zawsze powinniśmy go płacić, nawet jeśli nie jesteśmy zadowoleni z obsługi? Niektóre lokale spod szyldu Magdy Gessler rozwiązały ten problem za klientów. Jak dawać napiwki w restauracjach Magdy Gessler?

jaki dać napiwek? dodano: 14.05.2012 17:39

Napiwek dla kelnera – dawać czy nie dawać?

Dać kelnerowi napiwek czy nie? Dlaczego kelnerom za dobrą i miłą obsługę należy się napiwek, a dobrą pracę i miłe zachowanie inni mają wliczone w pensję? Czy napiwek dla kelnera to obowiązek?

czy dawać napiwek dodano: 06.05.2016 15:53

Dlaczego można dawać napiwek, a łapówki nie? Jaka jest różnica?

Dlaczego napiwek dla kelnerów to oczywistość, a dowód wdzięczności dla lekarza lub urzędnika to łapówka? Napiwek dla kelnera, czyli drobna kwota, którą zostawiamy czasem w dowód wdzięczności, może nam sprawić trochę problemów. Czy powinniśmy go dawać? Jeśli tak, to ile? Czy napiwek nie jest rodzajem łapówki?

czym jest napiwek dodano: 09.05.2016 11:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

napiwek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. napiwek. Wszystko na temat napiwek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.