porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zbudować parowiec na kuchennym stole?

Wbrew pozorom budowa własnego prawdziwego parowca nie musi być wyzwaniem wymagającym zręczności Jamesa Watta. W ciągu trzydziestu minut, za pomocą prostych narzędzi można zbudować działający parostatek. Spraw przyjemność dzieciom i sobie, zmień kuchenny stół w stocznię, wybuduj model parostatku!

hobby dodano: 13.12.2011 11:39 | odpowiedz (1)

Jak prawidłowo dbać o narzędzia ogrodowe?

Narzędzia ogrodowe dobrej jakości, ergonomiczne, wygodne i efektywne nie są tanie. Dlatego regularna konserwacja sekatora czy nożyc do gałęzi przedłuży ich żywotność i zapewni nam bezproblemową pracę. Jak to zrobić, by narzędzia posłużyły nam jak najdłużej?

czyścić dodano: 05.10.2011 09:30

Jak położyć wykładzinę dywanową? Jak układać samemu wykładziny?

Kolejne pranie poplamionej i wytartej wykładziny nic nie daje? Czas na mały remont. Zwłaszcza, że nowa wykładzina dywanowa niewiele kosztuje, a jej położenie jest bardzo proste.

co potrzebne dodano: 03.04.2012 18:06

Nóż żeglarski - jaki być powinien? Dlaczego na żaglach potrzebny jest dobry nóż?

W epoce żeglarskiej komercji zalewa nas mnóstwo produktów efektownych, ale czy na pewno przydatnych? Przeglądając ofertę rynkową np. noży żeglarskich, spotykamy się z dziesiątkami propozycji. Jakie kryteria wyboru są istotne podczas podejmowania decyzji zakupu tego elementu wyposażenia jachtsmena?

jachting dodano: 30.04.2012 12:00

DOMINIK ŻYCKI RADZI: Jak schować w kieszeni skrzynkę z narzędziami?

Zestaw kilkunastu kluczy, śrubokrętów i kombinerek mieści się w dużej skrzynce z narzędziami. Schowanie jej w kieszeni jest oczywiście nie możliwe! Są jednak sytuacje, w których musimy mieć cały czas pod rękę uniwersalny zestaw narzędzi.

Charge dodano: 27.02.2012 16:21

Nóż żeglarski - jaki być powinien? Jak wybrać nóż żeglarski?

W epoce żeglarskiej komercji zalewa nas mnóstwo produktów efektownych, ale czy na pewno przydatnych? Przeglądając ofertę rynkową np. noży żeglarskich, spotykamy się z dziesiątkami propozycji. Jakie kryteria wyboru są istotne podczas podejmowania decyzji zakupu tego elementu wyposażenia jachtsmena?

dobry nóż żeglarski dodano: 24.02.2012 09:59

Jak założyć własną firmę budowlaną? Gdzie kupić niezbędne narzędzia?

Firma budowlana to dobry pomysł dla osób, które mają doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych. Na początek wystarczy komplet narzędzi remontowych. Sprawdź, które są najpotrzebniejsze.

firma budowlana dodano: 13.12.2011 08:45 | odpowiedz (2)

Do czego służy wyszukiwarka Google?

Wyszukiwarka Google (google.pl) to nie tylko narzędzie do skutecznego wyszukiwania, ale także najszybsza i najbardziej rozbudowana wyszukiwarka z dostępnych na rynku produktów. Zobacz jakie dodatkowe aplikacje Google umożliwią ci najskuteczniejsze wyszukiwanie informacji.

aplikacje dodano: 26.11.2011 09:34

Prepersi. Przygotowanie do sytuacj kryzysowej krok po kroku

Obawiasz się wielkiej wojny, globalnego kataklizmu? Chcesz ochronić siebie i swoją rodziną w sytuacji zagrożenia na niespotykaną wcześniej skalę? Wszystkich Preppersów łączy to, że na te pytania odpowiadają: Zdecydowanie tak! Co robić, żeby też być świetnie przygotowanym na najgorsze?

koniec świata dodano: 20.10.2015 11:55

Jak wybrać wiertarkę udarową? [SPRAWDZONE RADY]

To jedno z podstawowych narzędzi w warsztacie każdego majsterkowicza. Zobacz jak działa i co świadczy o jej jakości.

wiertarka dodano: 18.11.2014 11:29 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

narzędzia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. narzędzia. Wszystko na temat narzędzia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.