porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Biżuteria MARTYNY TEJWAN. Przeczytaj, co o sobie i swojej biżuterii mówi artystka?

MARTYNA TEJWAN to artystka, którą inspiruje wiele rzeczy. Najlepiej świadczą o tym jej kolekcje biżuterii – niezwykle zróżnicowane, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem materiałów, z których zostały wykonane. W swoich pracach wykorzystuje m.in. sznurek, srebro, mosiądz czy tekturę falistą.

4women dodano: 26.09.2012 10:19

Biżuteria JOLANTY GAZDY. Co o sobie i swojej biżuterii mówi artystka?

Jolanta Gazda to artystka, która ze srebrnego drutu potrafi wyczarować przepiękną biżuterię. Jak sama mówi, jej prace to próba połączenia technik rękodzieła ludowego i sztuki złotniczej. Każdy element wyplatany jest z dziesiątek, a nawet setek metrów srebrnego drutu.

4 women dodano: 19.09.2012 11:32

TO CUT STH – marka akcesoriów modowych stworzona przez Kingę Załęską. Co o swojej twórczości mówi projektantka?

TO CUT STH to marka prezentująca akcesoria modowe, stworzona przez Kingę Załęską w 2010 roku. Jej celem jest oferowanie ciekawych, unikatowych, a zarazem zmysłowych projektów, zaskakujących pomysłowością i nieszablonowymi rozwiązaniami.

akcesoria modowe dodano: 05.09.2012 09:03

Biżuteria lutowana dobrą energią. Wywiad z Agnieszką Rozanek-Milz. Jaką biżuterię robi Agnieszka Rozanek-Milz?

Agnieszka Rozanek-Milz to artystka, która swoją drogę życiową odkryła niedawno. Zaledwie od trzech lat tworzy przepiękną biżuterię ze stali i tkaniny. Fascynuje ją odkrywanie równowagi i harmonii między zupełnie różnymi materiałami, co z powodzeniem realizuje w swoich pracach. Jaką biżuterię robi Agnieszka Rozanek-Milz?

Agnieszka Rozanek-Milz dodano: 25.07.2012 15:26

FeinFein Studio – biżuteria Marii Kuboszek i Tomasza Woźniaka. Przeczytaj, co o swojej pracy i projektach mówią artyści

FeinFein Studio tworzą Maria Kuboszek i Tomasz Woźniak. Wspólnie pracują od ponad roku, czego efektem jest projekt i jednocześnie marka ANDY POP – zabawa srebrem i kolorem, który stanowi element wymienny w biżuterii.

artysta dodano: 25.06.2012 14:07

POLA ZAG - projektantka biżuterii. Jak rozpoczęła się jej przygoda z projektowaniem?

Pola Zag, nie mogąc znaleźć dla siebie oryginalnej biżuterii, stworzyła bransoletę z materiałów, które zostały z wykonywanej przez nią lampy. Spodobała się ona nie tylko jej, ale także kilku znajomym. Projektantka ma już w dorobku dwie kolekcje: BRAID-PLAIT i OH WORLD.

artysta dodano: 28.05.2012 16:13

Mój pomysł na... OWOCOWĄ BIŻUTERIĘ! Wiosenne SZALEŃSTWO w mojej garderobie!

Wiosna jest dla mnie wspaniałym czasem, kiedy ziemia mieni się wieloma kolorami kwitnących kwiatów a drzewa i krzewy rodzą wspaniałe owoce. Wiosna zawitała nie tylko w naturze, ale także i w mojej garderobie! Pozwól sobie na chwilę ekstrawagancji i do swojego stroju dołącz owocowy dodatek tak jak zrobiłam to ja. Zobacz jakie zmiany wprowadziłam do swojej kolekcji biżuterii?

biżuteria dodano: 11.04.2012 10:10

IWONA GRABOWSKA - projektantka BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ - dowiedz się o niej więcej. Co ją inspiruje? Jaką technikę wykorzystuje w swoich pracach?

Artystkę fascynują formy proste, o perfekcyjnym wykonaniu. Używa szlachetnych materiałów, bawi się kolorystycznym kontrastem. W pracach wykorzystuje trudną technikę nitowania, ale dzięki temu mają niepowtarzalny charakter. Prace artystki można znaleźć w wielu renomowanych galeriach.

artysta dodano: 20.04.2012 13:18

Maria Głowacka - młoda projektantka biżuterii artystycznej. Dowiedz się więcej o niej i jej pracach

Maria Głowacka to artystka, która ukończyła z wyróżnieniem ASP w Łodzi. Nie od razu jednak wiedziała, że tworzenie biżuterii to jest to, co chce robić w życiu, rozpoczęła nawet studia na kierunku stosunki międzynarodowe. Pasja jednak zwyciężyła. Dziś z powodzeniem realizuje swoje projekty. Dowiedz się, co Maria Głowacka mówi o sobie.

artysta dodano: 09.03.2012 15:28

Olga Zielińska - projektantka biżuterii. Dowiedz się o niej więcej

Olga Zielińska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, ukończyła również Studium ZPAF i szkołę jubilerską w Warszawie. Przez ponad dwa lata prowadziła trzy galerie sztuki w Warszawie. Obecnie znana jest głównie jako projektantka biżuterii. Dowiedz się więcej o Oldze Zielińskiej i jej projektach.

artysta dodano: 20.01.2012 10:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Polska aktorka, absolwentka łódzkiej PWSTviT oraz Szkoły Reklamy w Warszawie ...

naszyjniki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. naszyjniki. Wszystko na temat naszyjniki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.