porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

"Kilerskie Karaoke" – nowe muzyczne show ESKA TV. Kiedy wystartuje "Kilerskie Karaoke"? Kogo w nim zobaczymy?

Nowe muzyczne show ESKA TV – „Kilerskie Karaoke” startuje w październiku. Występujące w nim gwiazdy nie tylko wykażą się niebagatelnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, ale udowodnią, jak bardzo potrafią poświęcić się dla fanów! O czym jest "Kilerskie Karaoke"?

Candy girl dodano: 04.10.2012 18:58

Intymny tatuaż Natalii Siwiec. Jaką ma treść?

Kolejny sekret Natalii Siwiec ujawniony! W okolicach intymnych, w miejscu skrywanym nawet przez najbardziej skąpe bikini, fotomodelka wytatuowała sobie bardzo kuszące motto...

tatuaż natalia siwiec dodano: 16.01.2014 11:14

Gwiazdy internetu - o kim internauci czytają najchętniej? Gorące nazwiska internetu!

Doda, Natalia Siwiec, Joanna Krupa, Jolanta Kwaśniewska, Marta Wierzbicka, Marek Kondrat, Joanna Koroniewska, Agnieszka Włodarczyk, Jarosław Kret, Dorota Gardias, Agnieszka Popielewicz - te nazwiska elektryzują internautów, wynika ze statystyk odsłon portali internetowych. Jaki showbiznes tacy celebryci chciałoby się powiedzieć... 

Agnieszka Popielewicz dodano: 18.05.2013 09:20

Enjoy The View, program Natalii Siwiec - kiedy, o której?

Enjoy the View jest nowym show stacji telewizyjnej Viva Polska, w którym główną rolę odgrywa Natalia Siwiec. Kiedy i o której będzie emitowany program?

enjoy the view dodano: 30.01.2014 15:44

W jakim serialu zagra Natalia Siwiec?

Modelka, aktorka, muza. Kobieta renesansu. Natalia Siwiec wykorzystuje swoje pięć minut w 100 procentach. O walorach Natalii rozpisywały się już media nie tylko polskie, ale i zagraniczne. Teraz będziemy mieli szansę podziwiać talent aktorski miss Euro 2012. Mówimy, w jakim serialu zagra Siwiec.

natalia siwiec polsat dodano: 12.08.2013 11:05

Enjoy The View - dlaczego Natalia Siwiec ma swój program?

Enjoy the View jest nowym programem Natalii Siwiec, emitowanym przez Vivę Polska. Z jakiego powodu Natalia dostała swój program?

enjoy the view dodano: 30.01.2014 16:14

Natalia SIWIEC U WOJEWÓDZKIEGO. Co zaśpiewała Siwiec? Czy doczekamy się płyty Natalii?

Natalia Siwiec u Wojewódzkiego nie tylko czarowała uśmiechem, ale i zaprezentowała swoje inne talenty. Okazało się, że celebryta śpiewa - czy zaskoczy swoich fanów płytą? Zobacz wideo Natalia Siwiec o popularności. Świeżo upieczona celebrytka zapewnia, że nigdy nie zabiegała o popularność. Co wiąże się z nagłą sławą?

Goodbye My Lover dodano: 06.10.2012 18:48

NATALIA SIWIEC na okładce PLAYBOYA. Jak dostać się na okładkę Playboy'a?

Natalia Siwiec robi błyskawiczną medialną karierę od czasu Euro 2012. Pudelek, CKM, a teraz Playboy pisze o słynne polskiej modelce. Nie ma tygodnia, by nie pojawiła się w mediach np. w Super Expressie lub w Fakcie. Teraz znów głośno o Natalii Siwiec za sprawą miesięcznika Playboy i jego okładki. Jak trafić na okładkę Playboy'a i jak trafiła tam Natalia Siwiec?

natalia siwiec banzaj dodano: 26.07.2012 16:59 | odpowiedz (3)

Polska - Anglia. Co stanie się z kibicami, którzy wbiegli na murawę?

Do meczu Polska - Anglia nie doszło, ale nie oznacza to, że obyło się we wtorkowy wieczór bez dobrej zabawy. Oczywiście najwięcej mieli jej użytkownicy internetu za sprawą internetu, ale o rozrywkę zadbali również dwaj kibice, którzy wbiegli na boisko w trakcie ulewy. Co się z nimi stanie, czy zostaną za to ukarani i jaką karę mogą ponieść?

Anglia dodano: 17.10.2012 17:11 | odpowiedz (7)

Malwina Siwiec – siostra Natalii Siwiec. Kim jest?

Natalia Siwiec ma młodszą siostrę, która wzięła udział w jej reality show, a także pojawia się wraz z nią na otwarciach butików i na planie Tańca z Gwiazdami. Mówimy, kim jest młodsza panna Siwiec.

enjoy the view dodano: 29.03.2014 15:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

natalia siwiec szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. natalia siwiec. Wszystko na temat natalia siwiec na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.