porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wprowadzić naturę do mieszkania?

Najlepszym lekarstwem na zmęczenie miejskim życiem jest bliskość natury. Czerpiemy z niej spokój i energię, zatem spróbuj stworzyć przyjazne środowisko w swoich czterech ścianach. Nie daj się przy tym zwieść imitacjom, np. ekoskóra jest zupełnie nieekologiczna, to produkt ropopochodny! Ciebie interesują materiały naturalne i jak najmniej przetworzone, a jeśli już, to w sposób nieszkodzący środowisku. Są kwintesencją ekostylu, który spodoba ci się, bo jest ciepły, domowy, bez sztywnej elegancji.

ekologia dodano: 18.09.2013 11:54

Co Polacy sądzą o życiu bliżej natury?

Kiedyś była moda na działki leśne, teraz pewnie większość z nas zamieszkałaby, bądź już mieszka pod miastem w domu z ogrodem. Bo jak się okazuje, Polacy coraz bardziej doceniają kontakt z naturą, nawet jeśli powoduje to pewne nieudogodnienia.

badanie Polaków dodano: 26.06.2013 11:08

Jak urządzić łazienkę w zgodzie z naturą?

Nowoczesna łazienka z przyrody czerpie nie tylko inspiracje i materiały, ale też witalność i energię. Roślinność podlewana słuchawką prysznicową, deszcz kropel z głowicy prysznicowej, baterie o organicznych kształtach – łazienka jest otwarta na naturę. Trwa z nią w idealnej symbiozie!

aranżacja łazienki dodano: 03.01.2015 11:24

Kim jest Hanne Berzant i co projektuje? Z czym należy kojarzyć markę By Nord?

Hanne Berzant, właścicielka marki BY NORD. Jej projekty fascynuje natura Skandynawii. Kim jest Hanne Berzant?  Z czym należy kojarzyć markę By Nord?

By Nord dodano: 25.03.2013 16:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Klaus Barbie. „Rzeźnik z Lyonu” złapany przez łowców nazistów

Klaus Barbie, znany jako „Rzeźnik z Lyonu” był jednym z ...

natura szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. natura. Wszystko na temat natura na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.