porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest aktywator kompostu? Ja stosować środki aktywujące rozwój nawozu naturalnego?

Każdy kto chociaż w minimalnym stopniu interesuje się ogrodnictwem, wie co to jest kompost i z jakich odpadków organicznych go uzyskać. Nie każdy jednak wie, że są specjalne środki, które przyspieszają tworzenie tego nawozu naturalnego, tzw. aktywatory kompostu.

aktywator kompostu dodano: 05.08.2014 15:47

Błyskawiczny kompost – jak go zrobić? SPRAWDZONE RADY

Potrzebujesz przyspieszyć kompostowanie resztek? Dodając bokashi lub płynne preparaty EM do resztek roślinnych gromadzonych w kompostowniku, możemy znakomicie przyspieszyć proces kompostowania. Stanie się tak, dzięki aktywności Efektywnych Mikroorganizmów, działających w środowisku beztlenowym.

em-y dodano: 23.05.2014 11:24

Gnojówka z pokrzyw: jak zrobić?

Po co właściwie robić gnojówkę z pokrzyw? Fakt, nie pachnie najlepiej, ale ten nawóz doceniają wszyscy ceniący ekologię (i własne zdrowie) ogrodnicy.

działka dodano: 21.05.2014 17:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

nawóz naturalny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nawóz naturalny. Wszystko na temat nawóz naturalny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.