porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nawóz zielony – co to jest i dlaczego warto go stosować?

Jeśli rozpoczynamy urządzanie ogrodu, a ziemia jest zbita i mało urodzajna, bo dawno nie była uprawiana – lepiej poczekać z sadzeniem roślin ogrodowych i najpierw zastosować nawóz zielony. Czym jest nawóz zielony i jak go pozyskać?

ekologiczne nawożenie dodano: 27.06.2013 11:05

Jak nawozić byliny?

Byliny to inaczej rośliny wieloletnie, które przez parę lat rosną na tym samym stanowisku. W związku z tym szczególnie potrzebują nawożenia. Mówimy, jak i kiedy zasilać byliny.

byliny nawożenie dodano: 25.09.2013 19:10

Rośliny na zielone nawozy – które wysiewać jesienią?

Ekologiczne nawozy roślinne wzbogacają glebę w składniki pokarmowe i poprawiają jej strukturę. A przede wszystkim nie szkodzą! Właśnie zbliża się czas siewu roślin na nawozy zielone. Nie przegap go!

ekologia dodano: 21.08.2014 14:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]

Marek Kalita jest nie tylko polskim aktorem teatralno- filmowym, ale ...

nawozy naturalne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nawozy naturalne. Wszystko na temat nawozy naturalne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.