porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie PRACE OGRODOWE trzeba wykonać we wrześniu?

We wrześniu w ogrodzie między innymi sadzimy drzewa i krzewy, możemy zakładać trawnik, przygotowujemy staw do zimowego okresu.

staw dodano: 02.09.2013 17:00

Nawóz zielony – co to jest i dlaczego warto go stosować?

Jeśli rozpoczynamy urządzanie ogrodu, a ziemia jest zbita i mało urodzajna, bo dawno nie była uprawiana – lepiej poczekać z sadzeniem roślin ogrodowych i najpierw zastosować nawóz zielony. Czym jest nawóz zielony i jak go pozyskać?

ekologiczne nawożenie dodano: 27.06.2013 11:05

Rośliny na zielone nawozy – które wysiewać jesienią?

Ekologiczne nawozy roślinne wzbogacają glebę w składniki pokarmowe i poprawiają jej strukturę. A przede wszystkim nie szkodzą! Właśnie zbliża się czas siewu roślin na nawozy zielone. Nie przegap go!

ekologia dodano: 21.08.2014 14:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

nawozy zielone szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nawozy zielone. Wszystko na temat nawozy zielone na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.