porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy KŁUCIE w okolicach SERCA to objaw choroby?

Gdy z lewej strony klatki piersiowej poczujemy ostry ból - kłucie, chwytamy ręką za serce. Ale tam nie ma serca. A więc co naprawdę nas boli? Czego objawem może być ból (kłucie lub pieczenie) w okolicach serca? Czy to objaw choroby i jak zmniejszyć te dolegliwości?

ból serca dodano: 27.08.2013 20:32

Co oznacza kłucie w sercu? Kiedy jest to niegroźne kłucie, a kiedy poważna choroba? Jakich symptomów nie wolno lekceważyć?

Gdy z lewej strony klatki piersiowej poczujemy się ostry ból - chwytamy ręką za serce. Niedobrze – myślimy sobie. Ale tam nie ma serca. Co więc nas niepokoi i boli?

ból kręgosłupa dodano: 29.05.2013 12:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?

Mimo swoich 80-ciu lat Helena Norowicz nie ma zamiaru wycofywać ...

nerwoból szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nerwoból. Wszystko na temat nerwoból na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.