porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czemu nie chce jeść? 10 powodów braku apetytu u dziecka

Brak apetytu u dziecka nie wynika z jego złej woli albo wyszukanego gustu. Zwykle niechęć do jedzenia jest chwilowa, ale kiedy trwa dłużej, koniecznie trzeba znaleźć jej przyczynę. Mówimy, jakie są najczęstsze przyczyny kłopotów z apetytem.

brak apetytu dodano: 21.04.2015 10:15

Czy brak apetytu może być objawem ciąży?

Początki ciąży bardzo często są trudne. Pojawiają się mdłości, a to może powodować brak apetytu. Niekiedy wczesna ciąża, choć przebiega bez mdłości, także skutkuje niechęcią do jedzenia - ulubione potrawy potrafią nagle zmienić się w nielubiane a zapachy jedzenia drażnią i odbierają apetyt.

brak apetyty dodano: 28.10.2014 16:48

Dlaczego dziecko nie chce jeść? Najczęstsze powody - jakie?

Jest wiele powodów, dla których dziecko może odmawiać jedzenia. Przedstawiamy najczęstsze z nich.

brak apetytu dodano: 24.08.2013 14:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Aneta Kopacz, reżyserka filmu nominowanego do Oscara?

Podczas gali rozdania najbardziej prestiżowej nagrody filmowej – Oscarów 2015 – Polska ...

niechęć do jedzenia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. niechęć do jedzenia. Wszystko na temat niechęć do jedzenia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.