porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co jeść, aby mieć lepszą pamięć? Jak dietą poprawić koncentrację?

Początek jesieni to również początek szkoły i studiów. Co zrobić, jeśli po wakacyjnej labie nasza pamięć nie jest w najlepszym stanie? Zaległości można nadrobić, stosując dobrze zbilansowaną dietę z uwzględnieniem kilku łatwo dostępnych produktów.

cholina dodano: 07.09.2012 16:37 | odpowiedz (1)

Jakie są zalety orzechów włoskich? Dlaczego warto jeść orzechy?

Orzech włoski jest jednym z najstarszych znanych człowiekowi drzew. Może owocować przez 400, a nawet 500 lat. A wydaje jedne z najzdrowszych owoców występujących w naturze. Jakie są właściwości orzechów włoskich?

kwas foliowy dodano: 08.11.2012 16:37

Olej arganowy – jak wykorzystać go dla zdrowia?

Olej arganowy to wyjątkowy olejek o licznych właściwościach medycznych, zdrowotnych i kosmetycznych. Sprawdź, jak wykorzystać go dla zdrowia.

domowa apteczka dodano: 20.07.2016 14:20

Naturalne antydepresanty – kwasy Omega3

Na poprawę nastroju korzystnie wpływa jedzenie ryb, których mięso zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3

depresja dodano: 27.09.2013 13:49

DIETA ANTYCHOLESTEROLOWA - zasady [VIDEO]

Masz wysoki poziom cholesterolu? Zanim lekarz przepisze ci leki, możesz spróbować obniżyć go, modyfikując swoją dietę. Przeczytaj, jakie dania nalezy skreślić z menu, a które pomogą ci odzyskać zdrowie.

błonnik dodano: 20.08.2014 14:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA

Małgorzata Domagalik jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych dziennikarek ...

nienasycone kwasy tłuszczowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. nienasycone kwasy tłuszczowe. Wszystko na temat nienasycone kwasy tłuszczowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.