porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest OSCAR PISTORIUS, niepełnosprawny biegacz używający protez, który zastrzelił swoją dziewczynę?

Oscar Pistorius, paraolimpijczyk i gwiazda lekkoatletyki, zastrzelił swoją dziewczynę. Podejrzewa się, że wziął ją za włamywacza. Pistorius postrzelił kobietę w głowę i w ramię - partnerka biegacza zmarła.

 

bieganie na protezach dodano: 14.02.2013 08:28

Paraolimpiada w Londynie 2012. Na czym polega sport o nazwie goalball?

Paraolimpiada rusza już 29 sierpnia i oprócz typowych dyscyplin, takich jak koszykówka, podnoszenie ciężarów czy strzelectwo, zobaczymy też jedną wyjątkową - goalball. Na czym polega ten sport, który uprawiany jest tylko przez osoby niepełnosprawne?

goalball dodano: 25.08.2012 13:16 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Klaus Barbie. „Rzeźnik z Lyonu” złapany przez łowców nazistów

Klaus Barbie, znany jako „Rzeźnik z Lyonu” był jednym z ...

niepełnosprawni sportowcy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. niepełnosprawni sportowcy. Wszystko na temat niepełnosprawni sportowcy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.