porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest OSCAR PISTORIUS, niepełnosprawny biegacz używający protez, który zastrzelił swoją dziewczynę?

Oscar Pistorius, paraolimpijczyk i gwiazda lekkoatletyki, zastrzelił swoją dziewczynę. Podejrzewa się, że wziął ją za włamywacza. Pistorius postrzelił kobietę w głowę i w ramię - partnerka biegacza zmarła.

 

bieganie na protezach dodano: 14.02.2013 08:28

Paraolimpiada w Londynie 2012. Na czym polega sport o nazwie goalball?

Paraolimpiada rusza już 29 sierpnia i oprócz typowych dyscyplin, takich jak koszykówka, podnoszenie ciężarów czy strzelectwo, zobaczymy też jedną wyjątkową - goalball. Na czym polega ten sport, który uprawiany jest tylko przez osoby niepełnosprawne?

goalball dodano: 25.08.2012 13:16 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

niepełnosprawni sportowcy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. niepełnosprawni sportowcy. Wszystko na temat niepełnosprawni sportowcy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.