porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest POPULIZM? Jak rozpoznać populistę?

W języku mediów zawrotną karierę zrobiło słowo "populizm". Nic dziwnego, politycy żeby zaistnieć w mediach i przebić się do naszej świadomości, stają na głowie i przeistaczają się jeden po drugim w populistów. Tylko co właściwie oznacza to słowo?

jak rozpoznać populistę dodano: 02.11.2012 14:18

Obietnice wyborcze Andrzeja Dudy: co obiecuje kandydat na prezydenta?

Obniżenie wieku emerytalnego, podniesienie limitu kwoty wolnej od podatku i dodatek dla rodziców na każde dziecko to tylko niektóre z postulatów kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy. Wiemy, ile mogłoby kosztować Polaków spełnienie jego obietnic.

Andrzej Duda dodano: 06.08.2015 06:00

Ile będą kosztowały obietnice Kopacz i kto za to zapłaci?

Exposé można traktować jak swoistą reklamę, przejmującego władzę rządu i podobnie jak każda reklama często koloryzuje ono rzeczywistość i przedstawia ją lepszą niż jest. Exposé Ewy Kopacz było pełne dalekosiężnych obietnic, dlatego postanowiliśmy sprawdzić ile polskie państwo kosztowałoby wprowadzenie każdej z zapowiadanych zmian.

Ewa Kopacz dodano: 02.10.2014 18:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

obietnice polityków szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. obietnice polityków. Wszystko na temat obietnice polityków na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.