porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Krycie dachu. Jaka jest prawidłowa kolejność prac?

Zobacz, ile etapów ma wykańczania dachu – od momentu zbudowania więźby dachowej aż do ostatnich prac instalacyjnych.

dekarz dodano: 02.04.2015 12:17

Jakie są sposoby łączenia drewna z innymi materiałami elewacyjnymi?

Na temat sposobu łączenia drewna z resztą elewacji są sprzeczne opinie. Dla jednych architektów wykonanie obróbek blacharskich drewnianej części elewacji jest niezbędne, dla innych nie...

drewniane rastry dodano: 21.10.2013 16:15

Sprawdź, jak zabezpieczyć dach przed ulewnymi deszczami. Dach i ulewne deszcze

Ulewne deszcze mogą stanowić poważne zagrożenie nie tylko dla dachu, ale także dla całego budynku. Sprawdź, jak ustrzec się negatywnego wpływu wody deszczowej na dach swojego domu. Jak zabezpieczyć dach przed ulewnymi deszczami? 

budowa.wieszjak.pl dodano: 09.05.2013 06:00

Jak uszczelnić KOSZ W DACHU? 3 sposoby uszczelnienia kosza dachowego

Kosze dachowe, czyli wklęsłe połączenia dwóch połaci dachu, wymagają zastosowania specjalnych obróbek blacharskich. Zwykle w tym miejscu układa się kosz blaszany podparty na kontrłatach lub podparty deskowaniem. Niezależnie od rodzaju obróbki blacharskiej w koszu trzeba go uszczelnić membraną dachową. Można to zrobić na kilka sposobów.

deskowanie dodano: 21.08.2012 12:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

obróbki blacharskie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. obróbki blacharskie. Wszystko na temat obróbki blacharskie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.