porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak walczyć ze zmęczeniem nóg?

Twoje nogi pod koniec dnia są zmęczone i opuchnięte? Chciałabyś wiedzieć, jak temu zaradzić? Problem zmęczonych nóg dotyka coraz więcej Polek. Przyczyną jest m.in. brak ruchu, niezdrowy tryb życia, zła dieta, a także wysokie temperatury, brak aktywności fizycznej.

ból nóg dodano: 19.08.2011 13:28

Skąd biorą się żylaki? Pierwsze OBJAWY I LECZENIE ŻYLAKÓW

Jesteś kobietą po 40 roku życia? Prowadzisz siedzący lub stojący tryb pracy? Przebyłaś zapalenie żył, lub w twojej rodzinie zdarzały się przypadki występowania żylaków? Uważaj, problem niewydolności żylnej może dotyczyć także ciebie! Dowiedz się, skąd biorą się żylaki i jak możesz z nimi walczyć.

ból dodano: 15.11.2011 08:11 | odpowiedz (2)

Czym objawia się amyloidoza?

Amyloidoza, nazywana również skrobiawicą jest chorobą, którą wywołują odkładające się w niektórych organach, białka amyloidu. Amyloid to nieprawidłowe białko, zazwyczaj produkowane przez komórki szpiku kostnego, które może się gromadzić w dowolnych tkankach i narządach w organizmie.

amyloidoza dodano: 27.12.2011 13:47

Obrzęki: objawy i przyczyny powstawania

Obrzęki to często pierwszy sygnał, że w naszym organizmie dzieje się coś złego. Opuchlizna, która pojawia się np. po urazie nie jest groźna dla zdrowia. Ale obrzęki, które regularnie tworzą sie wokół kostek mogą świadczyć o niedomaganiu układu krwionośnego.

ALERGIA dodano: 19.09.2011 12:45

Jak działają leki moczopędne?

Leki moczopędne, czyli diuretyki, to grupa leków syntetycznych i ziołowych wpływających na pracę nerek. Zwiększają wydalanie moczu, co bywa kłopotliwe, a wraz nim wody i sodu z organizmu. Zmniejszają zatem ilość płynów ustrojowych, dzięki czemu obniżają ciśnienie tętnicze krwi i usuwają obrzęki.

diuretyki dodano: 12.04.2015 19:25

Jakie są najczęstsze dolegliwości podczas ciąży?

Ogromne zmiany, jakie zachodzą w organizmie kobiety ciężarnej pod wpływem "burzy hormonalnej" i powiększania się macicy, powodują wiele przykrych objawów. Na szczęście, większość z nich można skutecznie złagodzić.

bóle pleców dodano: 24.01.2012 07:13

Jak pielęgnować skórę wokół oczu? Co na obrzęki, cienie i zmarszczki pod oczami?

Oczy zdradzą nieprzespane noce, godziny spędzone przed komputerem, a zwłaszcza wszystkie błędy w pielęgnacji. Jak więc o nie dbać, by wyglądały pięknie i młodo?

cienie pod oczami dodano: 29.04.2013 11:01 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

obrzęki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. obrzęki. Wszystko na temat obrzęki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.