porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co robić, gdy burza zaskoczy nas w plenerze? Burza w mieście, na wsi, na drodze - sprawdzone porady

BURZE NAD POLSKĄ. Jak zachować się podczas burzy, gdy jesteśmy poza domem? Oto jedno z najczęstszych pytań zadawanych w okresie burz późnowiosennych i wczesnojesiennych. Mówimy, jak należy zabezpieczać się przed burzą w mieście, na wsi, nad morzem i w górach!

burza co robić dodano: 11.05.2013 10:33

Jak CHRONIĆ sprzęt elektryczny PRZED BURZĄ? Co najlepiej OCHRONI KOMPUTER przed burzą?

Jak chronić komputer i sprzęt domowy przed burzą? Lato 2012, jak widać już na samym początku, może obfitować w burze. Dlatego już na samym starcie wakacyjnego wypoczynku warto zastanowić się, jak zabezpieczyć ulubiony sprzęt elektryczny przed niechcianymi efektami burzy. Jak chronić sprzęt? Jak chronić przed nimi nasz sprzęt ? 

burza dodano: 04.07.2012 13:49 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

ochrona przed burzą szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ochrona przed burzą. Wszystko na temat ochrona przed burzą na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.