porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co robić, gdy burza zaskoczy nas w plenerze? Burza w mieście, na wsi, na drodze - sprawdzone porady

BURZE NAD POLSKĄ. Jak zachować się podczas burzy, gdy jesteśmy poza domem? Oto jedno z najczęstszych pytań zadawanych w okresie burz późnowiosennych i wczesnojesiennych. Mówimy, jak należy zabezpieczać się przed burzą w mieście, na wsi, nad morzem i w górach!

burza co robić dodano: 11.05.2013 10:33

Jak CHRONIĆ sprzęt elektryczny PRZED BURZĄ? Co najlepiej OCHRONI KOMPUTER przed burzą?

Jak chronić komputer i sprzęt domowy przed burzą? Lato 2012, jak widać już na samym początku, może obfitować w burze. Dlatego już na samym starcie wakacyjnego wypoczynku warto zastanowić się, jak zabezpieczyć ulubiony sprzęt elektryczny przed niechcianymi efektami burzy. Jak chronić sprzęt? Jak chronić przed nimi nasz sprzęt ? 

burza dodano: 04.07.2012 13:49 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Zenon Martyniuk na scenie obecny jest o 1989 roku. Lider ...

ochrona przed burzą szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ochrona przed burzą. Wszystko na temat ochrona przed burzą na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.