porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy warto montować odkurzacz centralny?

Brak odkurzania centralnego sprawia, że podczas odkurzania domu trzeba przemieszczać się z odkurzaczem od gniazdka do gniazdka, z pomieszczenia do pomieszczenia, a nawet z kondygnacji na kondygnację. Gdy rodzina jest liczna i ruchliwa, a na dodatek towarzyszą jej w życiu zwierzęta - worek w odkurzaczu trzeba co chwilę opróżniać (lub wymieniać), a jego zapach też nie zachwyca. Na te niewygody najlepszym lekarstwem jest instalacja centralnego odkurzacza.

centralne odkurzanie dodano: 08.09.2011 14:44

Kiedy jest dobry moment na zainstalowanie centralnego odkurzacza?

Co zrobić, żeby odkurzanie było bardziej komfortowe? To proste wystarczy zamontować centralne odkurzanie. Sprzątanie będzie szybsze i bardziej dokładne. Jak dobrze zaplanować montaż centralnego odkurzania i kiedy zainstalować taki system?

centralny odkurzacz dodano: 08.09.2011 14:46

Kupujemy odkurzacz - jak czytać etykietę?

Zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej odkurzacze produkowane od września 2014 roku nie mogą mieć silnika o mocy większej niż 1600 W. To nie jedyna dyrektywa dotycząca tych urządzeń.

dodano: 11.04.2015 12:29

Odkurzacz? Max. 1600 watów: Unia zmienia przepisy. Od kiedy?

Po krucjacie przeciwko żarówkom Unia Europejska wyruszyła na bój z odkurzaczami, chcąc wyznaczyć górną granicę mocy ich silników. Czym motywuje swoją decyzję?

przepisy unijne dodano: 28.08.2014 09:50

Czy słowo kserokopia jest prawidłowe w języku polskim?

Nie należy przypisywać atykułu do jednego producenta, skoro produkuje go wielu producentów. Słowo kserokopia jest nieprawidłowe i nie należy go używać. Co oznacza kserokopia - jako odwzorowanie oryginału - może być uznana za odpis.

darmowa encyklopedia dodano: 07.03.2013 12:11

WORKI PRÓŻNIOWE - jak używać? Instrukcja krok po kroku

Worki próżniowe to prosty i wygodny sposób na przechowywanie pościeli, ubrań, zabawek, poduszek i wielu innych rzeczy, które powierzchniowo zajmują nam zbyt dużo miejsca. Pakowanie próżniowe pozwoli ci nie tylko uzyskać więcej miejsca w szafie, ale zachowa przechowane rzeczy w niezmiennej formie.

Perfekcujna Pani domu dodano: 20.11.2012 10:11

Kupujemy odkurzacz - na co zwracać uwagę?

Zgodnie z unijnymi regulacjami odkurzacze produkowane od września 2014 roku nie mogą mieć silnika o mocy większej niż 1600 W. Czy to oznacza, że siła ssania takich odkurzaczy będzie niewystarczająca? Na co jeszcze zwracać uwagę przy zakupie odkurzacza?

dodano: 23.05.2015 08:24

Jak zrobić instalację centralnego odkurzania?

Czy łatwo jest samemu zrobić instalację centralnego odkurzania? Co trzeba wiedzieć, żeby centralne odkurzanie działało poprawnie?

centralne odkurzanie dodano: 08.04.2015 14:28

Instalacja odkurzacza centralnego – jak ją układać?

Odkurzacz centralny to bardzo wygodne urządzenie, które znacznie ułatwia sprzątanie. Zalet takiego odkurzacza można wymienić wiele: jest cichy, bezpieczny dla alergików i wygodny w użytkowaniu. Jednak warto wiedzieć, jak prawidłowo ułożyć instalację odkurzacza centralnego.

odkurzacz centralny dodano: 11.03.2015 08:39

Jak kupować odkurzacz centralny? [SPRAWDZONE RADY]

Odkurzacz centralny tym między innymi różni się od tradycyjnego, że nie da się zrobić z niego użytku zaraz po zakupie. Jego integralną cześć stanowi instalacja, która trzeba rozprowadzić po domu, najlepiej będącym jeszcze w trakcie budowy.

odkurzacz centralny dodano: 11.02.2015 16:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

odkurzacz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. odkurzacz. Wszystko na temat odkurzacz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.