porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Prysznic bez brodzika. Jaki odpływ da elegancki efekt?

Sprawny i wydajny odpływ wody spod natrysku jest warunkiem komfortowej kąpieli i chroni łazienkę przed zalaniem. Z tego powodu osobom chcącym mieć prysznic bez brodzika warto polecić wpusty liniowe o dużej płaszczyźnie odbioru wody i eleganckim nowoczesnym wyglądzie.

odpływ punktowy dodano: 11.02.2015 11:25

Łazienka bez brodzika: odpływ punktowy, odwodnienie liniowe

Rezygnacja z tradycyjnego brodzika i osadzanie kabin prysznicowych bezpośrednio na podłodze to nie tylko kwestia mody. Rozwiązanie ma liczne zalety i to im przede wszystkim zawdzięcza rosnącą popularność.

kabina prysznicowa dodano: 27.05.2014 14:25

Jak odprowadzać wodę spod prysznica: odwodnienie liniowe czy punktowe?

Odwodnienie liniowe czy punktowe? Porównujemy i sprawdzamy, czym się różnią te różne sposoby odprowadzania wody spod prysznica. Który odpływ prysznicowy będzie odpowiedni do twoich potrzeb?

instalacje w łazience dodano: 15.05.2014 07:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Terry Pratchett. Kim był twórca Świata Dysku?

Terry Pratchett był jednym z najbardziej popularnych na świecie pisarzy ...

odpływ liniowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. odpływ liniowy. Wszystko na temat odpływ liniowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.