porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kredyt odwrócony a renta dożywotnia. Czym się różnią?

Które z tych rozwiązań jest lepsze dla osoby, która chce podreperować sobie budżet domowy na emeryturze, nie pozbywając się jednocześnie możliwości mieszkania w dotychczas zajmowanym własnym mieszkaniu.

odwrócony kredyt hipoteczny dodano: 14.05.2015 11:26

Co to jest kredyt odwrócony? Ile kosztuje? Ile można dostać?

Na jaką kwotę może liczyć starszy człowiek, który zgodzi się na to, że po jego śmierci posiadane przez niego mieszkanie przejdzie na własność banku? Czy tak zwany kredyt odwrócony faktycznie podniesie standard życia emeryta?

kredyt hipoteczny dodano: 14.05.2015 11:18

Odwrócona hipoteka – jak działa odwrócony kredyt hipoteczny?

12 września Sejm uchwalił przełomową ustawę o odwróconym kredycie hipotecznym, dzięki której banki będą mogły pożyczać pieniądze osobom z racji posiadania przez nie nieruchomości. Powinno to ucieszyć zwłaszcza starsze osoby. Czym jest odwrócona hipoteka?

odwrócony kredyt hipoteczny dodano: 12.09.2014 12:32

Dożywotnia renta z nieruchomości - jakie alternatywy dla seniora?

Świadczenia emerytalne bardzo często nie starczają seniorom na pokrycie bieżących potrzeb takich jak czynsz, jedzenie czy lekarstwa. Jednym ze sposobów uzyskania dodatkowych pieniędzy na emeryturze jest renta dożywotnia.

odwrócony kredyt hipoteczny dodano: 19.09.2014 14:02

Dożywotnia renta z nieruchomości – jakie jest ryzyko?

Dożywotnia renta z nieruchomości kusi wizją comiesięcznych dodatkowych dochodów, które będą spływały praktycznie za nic. Czy ta bajka jest prawdziwa? Jak wygląda dożywotnia renta z nieruchomości i jakie niesie ryzyko?

renta z nieruchomości dodano: 31.10.2014 10:04

Odwrócony kredyt hipoteczny - czy warto?

Odwrócony kredyt hipoteczny może być jednym ze sposobów na godne życie na emeryturze, jednak eksperci ostrzegają, aby dokładnie sprawdzić umowę zanim zdecydujemy się ją podpisać. Mówimy czy warto decydować się na odwrócony kredyt hipoteczny!

odwrócony kredyt hipoteczny dodano: 17.09.2014 14:00

Odwrócony kredyt hipoteczny - kto może skorzystać?

Odwrócony kredyt hipoteczny to jedna z najbardziej kontrowersyjnych ustaw przyjętych przez rząd. Mówimy na czym polega odwrócony kredyt hipoteczny i kto może z niego skorzystać!

kredyt dodano: 19.09.2014 15:01

Odwrócony kredyt hipoteczny – dla kogo?

Wprowadzenie w życie przepisów o odwróconym kredycie hipotecznym jest już na końcu ścieżki parlamentarnej. Kto będzie mógł skorzystać takiego rozwiązania?

świadczenia emerytalne dodano: 17.10.2014 08:51

Odwrócona hipoteka a renta z nieruchomości - czym się różnią?

Niskie emerytury zaowocowały powstaniem alternatywnych sposobów finansowania spokojnej starości. Znany od lat zachodzie mechanizm odwróconej hipoteki i jej pochodnych niedawno zawitał też do Polski. Sprawdź czym różnią się dwa najpopularniejsze modele – odwrócona hipoteka i renta z nieruchomości.

dom dodano: 20.09.2014 13:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Jan Król, prawa ręka ojca Rydzyka. Kim jest? Co robi?

Kim jest ojciec Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i Telewizji ...

odwrócona hipoteka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. odwrócona hipoteka. Wszystko na temat odwrócona hipoteka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.