porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kredyt odwrócony a renta dożywotnia. Czym się różnią?

Które z tych rozwiązań jest lepsze dla osoby, która chce podreperować sobie budżet domowy na emeryturze, nie pozbywając się jednocześnie możliwości mieszkania w dotychczas zajmowanym własnym mieszkaniu.

odwrócona hipoteka dodano: 14.05.2015 11:26

Co to jest kredyt odwrócony? Ile kosztuje? Ile można dostać?

Na jaką kwotę może liczyć starszy człowiek, który zgodzi się na to, że po jego śmierci posiadane przez niego mieszkanie przejdzie na własność banku? Czy tak zwany kredyt odwrócony faktycznie podniesie standard życia emeryta?

kredyt hipoteczny dodano: 14.05.2015 11:18

Odwrócona hipoteka – jak działa odwrócony kredyt hipoteczny?

12 września Sejm uchwalił przełomową ustawę o odwróconym kredycie hipotecznym, dzięki której banki będą mogły pożyczać pieniądze osobom z racji posiadania przez nie nieruchomości. Powinno to ucieszyć zwłaszcza starsze osoby. Czym jest odwrócona hipoteka?

odwrócona hipoteka dodano: 12.09.2014 12:32

Dożywotnia renta z nieruchomości - jakie alternatywy dla seniora?

Świadczenia emerytalne bardzo często nie starczają seniorom na pokrycie bieżących potrzeb takich jak czynsz, jedzenie czy lekarstwa. Jednym ze sposobów uzyskania dodatkowych pieniędzy na emeryturze jest renta dożywotnia.

odwrócona hipoteka dodano: 19.09.2014 14:02

Odwrócony kredyt hipoteczny - czy warto?

Odwrócony kredyt hipoteczny może być jednym ze sposobów na godne życie na emeryturze, jednak eksperci ostrzegają, aby dokładnie sprawdzić umowę zanim zdecydujemy się ją podpisać. Mówimy czy warto decydować się na odwrócony kredyt hipoteczny!

odwrócona hipoteka dodano: 17.09.2014 14:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

odwrócony kredyt hipoteczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. odwrócony kredyt hipoteczny. Wszystko na temat odwrócony kredyt hipoteczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.