porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak prać ubranka z lumpeksu?

Odzież z lumpeksu trzeba starannie wyprać. Warto wiedzieć, jak to robić, by ubranka używane były bezpieczne dla malucha.

proszek dla alergika dodano: 30.06.2015 09:55

Second hand - jak kupować UŻYWANE UBRANIA? Co można znaleźć w ciucholandzie?

Z ubraniami z drugiej ręki już od dawna jesteśmy „za pan brat” – nie czujemy się zażenowani, przebierając w stertach ciuchów jak jeszcze kilka lat temu. Nawet w kolorowej prasie przedstawiane są stylistki, które swój niekonwencjonalny strój i artystyczny wizerunek zawdzięczają między innymi grzebaniu w szmateksach.

odzież z metką dodano: 24.09.2012 12:47

Jak kupować w lumpeksach? JAK KUPIĆ STRÓJ NA KARNAWAŁ W SZMATEKSIE?

Ciucholandy, szmateksy i lumpeksy pojawiają się jak grzyby po deszczu. Odwiedzają je wszyscy! Młode matki, emerytki, ojcowie, synowie, zamożni, biedni a także ci, którzy po prostu szukają własnego stylu. Mówimy na co zwracać uwagę kupując ciuchy w sklepach z używaną odzieżą oraz co zrobić, aby buszowanie po sklepach było czystą przyjemnością!

ciuchland dodano: 16.01.2012 15:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Nehrebecka to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Kim ...

odzież używana szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. odzież używana. Wszystko na temat odzież używana na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.