porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jaki jest TABLET Z BIEDRONKI? Sprawdź, czy zdążysz jeszcze kupić GoClever Tab A73 za 369 zł?

Marka GoClever stała się popularna jak tylko Tab A73 trafił do oferty Biedronki. Od 5 do 11 kwietnia można kupić tablet GoClever za 369zł. Czy warto kupować tablet z Biedronki? W jakich miastach można jeszcze dostać tablet GoClever Tab A73? Recenzja tabletu z Biedronki - dowiedz się, czy warto wydawać jakiekolwiek pieniądze na tablet z dyskontu?

ecenzja iPad CHIP dodano: 05.04.2012 19:13

TABLET Z BIEDRONKI - czy warto kupić Goclever Tab A73 w dyskoncie? Ile kosztuje najtańszy tablet w Biedronce?

Dobry tablet to przeważnie wydatek bliski 2000 zł, jednak 5 kwietnia w Biedronce pojawi się tablet za niecałe 400 złotych! Jeśli więc nie stać cię na nowego iPada, sprawdź tablet z Biedronki. Jakie są parametry Goclever Tab A73? Czy można kupić dobry tablet za 369 złotych? Mówimy, jaki sprzęt oferuje dyskont? 

aplikacje na Androida dodano: 03.04.2012 16:19 | odpowiedz (15)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Sławek Uniatowski? Co osiągnął? Co robi dziś – dekadę ...

oferta telefonów orange szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. oferta telefonów orange. Wszystko na temat oferta telefonów orange na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.