porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki jest TABLET Z BIEDRONKI? Sprawdź, czy zdążysz jeszcze kupić GoClever Tab A73 za 369 zł?

Marka GoClever stała się popularna jak tylko Tab A73 trafił do oferty Biedronki. Od 5 do 11 kwietnia można kupić tablet GoClever za 369zł. Czy warto kupować tablet z Biedronki? W jakich miastach można jeszcze dostać tablet GoClever Tab A73? Recenzja tabletu z Biedronki - dowiedz się, czy warto wydawać jakiekolwiek pieniądze na tablet z dyskontu?

ecenzja iPad CHIP dodano: 05.04.2012 19:13

TABLET Z BIEDRONKI - czy warto kupić Goclever Tab A73 w dyskoncie? Ile kosztuje najtańszy tablet w Biedronce?

Dobry tablet to przeważnie wydatek bliski 2000 zł, jednak 5 kwietnia w Biedronce pojawi się tablet za niecałe 400 złotych! Jeśli więc nie stać cię na nowego iPada, sprawdź tablet z Biedronki. Jakie są parametry Goclever Tab A73? Czy można kupić dobry tablet za 369 złotych? Mówimy, jaki sprzęt oferuje dyskont? 

aplikacje na Androida dodano: 03.04.2012 16:19 | odpowiedz (15)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

oferta telefonów orange szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. oferta telefonów orange. Wszystko na temat oferta telefonów orange na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.