porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

OGRÓD W MARCU: Jak wybrać właściwy moment do wiosennego sadzenia drzew?

Praca na działce zaczyna się wcześnie, nim zakiełkują pierwsze rośliny. To czas wiosennych porządków, ale też dobry moment, by posadzić nowe drzewa owocowe. Jak wybrać dobre sadzoanki i co zrobić, by drzewa się przyjęły i dobrze rosły?

drzewa owocowe dodano: 07.03.2012 12:42

Jak wygląda nieszpułka? Czy owoce nieszpułki są jadalne?

Nieszpułka, jedno z najwcześniej uprawianych na terenie Europy drzew owocowych, stała się dziś rzadkością. Może warto znaleźć dla niej miejsce w przydomowym ogródku?

działka dodano: 17.01.2012 10:57 | odpowiedz (1)

Jak się pozbyć chwastów z ogrodu? Jak zwalczać chwasty?

Jak pozbyć się chwastów w ogrodzie? Choć to niełatwe, to sposobów jest wiele. Można użyć środków chwastobójczych wprost ze sklepu, można też sięgnąć po naturalne metody zwalczania chwastów. Jak zwalczyć chwasty na działce?

chwasty dodano: 29.05.2013 15:06

Jak dbać o peonie w ogródku?

To wyjątkowo dekoracyjne kwiaty. Nie wymagają też specjalnych zabiegów, by pięknie kwitły. Trzeba jednak znać ich kilka sekretów.

Jak pielęgnować peonie dodano: 02.07.2012 14:27

Kwiaty w ogrodzie jak u babci - jak stworzyć romantyczny ogródek?

Niektóre kwiaty kojarzą się z wiejskimi ogródkami, ale mogą też zdobić współczesne rabaty. Wprowadzają do ogrodu romantyczny nastrój. Można je sadzić w grupach, świetnie prezentują się pojedynczo. Kwitną do późnej jesieni i pachną wspomnieniami...

dalia dodano: 28.03.2014 15:06

CO SADZIĆ NA DZIAŁCE LATEM, by późną jesienią zbierać świeże warzywa?

Lipiec i sierpień w ogrodzie to czas zbiorów różnych gatunków warzyw: pomidorów, ogórków, cukini... W pełni lata sadzić i siać możemy rośliny, które stanowić będą poplon. Wybierając odpowiednie odmiany sprawimy, że świeżymi warzywami z własnego ogródka cieszyć się będziemy do późnej jesieni.

co sadzić dodano: 06.08.2012 08:41

Jak pozbyć się kotów z ogrodu? Naturalne metody na odstraszenie obcych kotów w ogrodzie

Niezależnie od twoich uczuć względem tych zwinnych zwierząt koty w ogrodzie to problem. Szczególnie jeśli są to obce koty czy jest ich kilka. Jak poradzić sobie z niechcianymi wizytami kotów w ogrodzie? Czym można je odstraszyć? Jak przepędzić koty z ogrodu? Prezentujemy naturalne sposoby na pozbycie się kotów z ogrodu.

bezpieczne odstraszanie kotów dodano: 13.05.2013 17:27

Jak założyć przydomowy ogródek?

Soczyste pomidory, świeże zioła, słodkie truskawki. Każdy z nas zna wartość świeżych owoców i warzyw pochodzących z ekologicznych upraw. Podpowiadamy jak założyć własny ogródek i móc cieszyć się zbiorami prosto z krzaka.
pomidory dodano: 07.09.2015 15:34

Uprawa tytoniu. Jak uprawiać tytoń?

Uprawa tytoniu w przydomowym ogródku czy na działce nie jest zadaniem łatwym, ale przy pewnej staranności może dać dobre rezultaty

działka dodano: 14.08.2012 11:11

Miejsce na ognisko w ogrodzie: jak je urządzić? [GALERIA ZDJĘĆ]

Ognisko w ogródku to skarb. Szczególnie w chłodne wieczory w lato. Możemy wtedy posiedzieć dłużej na zewnątrz. Urządzając takie palenisko pamiętać należy nie tylko o estetyce, ale i bezpieczeństwie swoim i sąsiadów.

mała architektura dodano: 01.07.2014 14:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

ogródek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ogródek. Wszystko na temat ogródek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.