porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się zabezpieczyć przed wybuchem gazu?

Co jakiś czas docierają do nas informacje o tragicznych w skutkach wybuchach gazu w budynkach mieszkalnych. Co robić, żeby uniknąć takiego nieszczęścia?

gaz dodano: 19.02.2015 11:38

Jakie są rodzaje KOTŁÓW GAZOWYCH? Który wybrać?

Ogrzewanie gazowe to jeden najpopularniejszych systemów grzewczych i przygotowania c.w.u.. Inwestorzy wybierają kotły gazowe nie tylko ze względu na to, iż są właściwie bezobsługowe, ale głównie z powodu akceptowalnych kosztów ogrzewania. Jakie kotły gazowe mamy do wyboru?

jaki kocioł wybrać dodano: 31.01.2013 12:00

KOLEKTOR SŁONECZNY czy GAZ? Jakie systemy ogrzewają polskie domy?

Wielu właścicieli domów zimą psioczy na wysokie rachunki za ogrzewanie. Akurat wiosną najlepiej podejmować decyzję o zmianie sposobu ogrzewania. Może warto zmienić stary i kosztochłonny system grzewczy na nowoczesny i energooszczędny? Jakie systemy grzewcze wybierają Polacy, a z jakich rezygnują?

czym ogrzewać dom dodano: 28.05.2012 20:38

KOCIOŁ GAZOWY w kuchni lub łazience. Gdzie jeszcze oprócz kotłowni można zainstalować kocioł na gaz?

Nie w każdym domu jest miejsce na kotłownię. Ale to nie musi być problemem, jeśli się zdecydujemy na ogrzewanie gazowe i montaż kotła na gaz. Należy jednak pamiętać, że nie każdy kocioł gazowy można zamontować w dowolnym pomieszczeniu mieszkalnym.

kocioł na gaz dodano: 13.01.2012 13:02

Ogrzewanie domu. Czy można połączyć kocioł gazowy i kominek z płaszczem wodnym?

Kominek z płaszczem wodnym to jeden ze sposobów na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie domu. Warto go połączyć z kotłem gazowym w jednej instalacji. Jak to zrobić?

instalacja dodano: 30.09.2011 13:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

ogrzewanie gazowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ogrzewanie gazowe. Wszystko na temat ogrzewanie gazowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.