porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się zabezpieczyć przed wybuchem gazu?

Co jakiś czas docierają do nas informacje o tragicznych w skutkach wybuchach gazu w budynkach mieszkalnych. Co robić, żeby uniknąć takiego nieszczęścia?

gaz dodano: 19.02.2015 11:38

Jakie są rodzaje KOTŁÓW GAZOWYCH? Który wybrać?

Ogrzewanie gazowe to jeden najpopularniejszych systemów grzewczych i przygotowania c.w.u.. Inwestorzy wybierają kotły gazowe nie tylko ze względu na to, iż są właściwie bezobsługowe, ale głównie z powodu akceptowalnych kosztów ogrzewania. Jakie kotły gazowe mamy do wyboru?

jaki kocioł wybrać dodano: 31.01.2013 12:00

KOLEKTOR SŁONECZNY czy GAZ? Jakie systemy ogrzewają polskie domy?

Wielu właścicieli domów zimą psioczy na wysokie rachunki za ogrzewanie. Akurat wiosną najlepiej podejmować decyzję o zmianie sposobu ogrzewania. Może warto zmienić stary i kosztochłonny system grzewczy na nowoczesny i energooszczędny? Jakie systemy grzewcze wybierają Polacy, a z jakich rezygnują?

czym ogrzewać dom dodano: 28.05.2012 20:38

KOCIOŁ GAZOWY w kuchni lub łazience. Gdzie jeszcze oprócz kotłowni można zainstalować kocioł na gaz?

Nie w każdym domu jest miejsce na kotłownię. Ale to nie musi być problemem, jeśli się zdecydujemy na ogrzewanie gazowe i montaż kotła na gaz. Należy jednak pamiętać, że nie każdy kocioł gazowy można zamontować w dowolnym pomieszczeniu mieszkalnym.

kocioł na gaz dodano: 13.01.2012 13:02

Ogrzewanie domu. Czy można połączyć kocioł gazowy i kominek z płaszczem wodnym?

Kominek z płaszczem wodnym to jeden ze sposobów na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie domu. Warto go połączyć z kotłem gazowym w jednej instalacji. Jak to zrobić?

instalacja dodano: 30.09.2011 13:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

ogrzewanie gazowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ogrzewanie gazowe. Wszystko na temat ogrzewanie gazowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.