porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wyglądają nowoczesne ściany?

Moda na surowe szare ściany spowodowała, że pojawiły się gotowe produkty betonowe, które są przeznaczone nie do budowy, lecz do wykończenia wnętrz. Modułowe płyty są stosowane jako okładzina ścian wewnętrznych. Najczęściej moduł ma kształt prostokąta. Płyty mogą być gładkie, z ramką lub charakterystycznymi otworami. Są dostępne w kolorze jasnoszarym albo antracytowym. Betonowe okładziny ścian pasują do nowoczesnej estetyki wnętrz.

beton dodano: 10.09.2013 10:16

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ. Jak udekorować ściany?

Dekoracyjna ściana jest ważnym elementem wystroju wnętrza. Jak ją wykończyć? Sposobów na dekoracyjne ściany jest bardzo wiele, możesz nadać ścianie nie tylko oryginalny kolor, ale i fakturę. Ciekawie ozdobiona ściana powinna być w miejscu, które chcesz wyeksponować we wnętrzu.

dekoracja ścian dodano: 27.12.2011 08:40

Jak przy pomocy materiałów zaznaczyć podziały funkcjonalne we wnętrzach?

W otwartych wnętrzach umowne granice między fragmentami pomieszczenia o konkretnych funkcjach wyznaczają materiały wykończeniowe.
funkcje dodano: 29.08.2013 11:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

okładziny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. okładziny. Wszystko na temat okładziny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.