porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki olej do jakiej potrawy? Jak wybierać olej?

Olej w kuchni jest niezastąpiony. Używamy go przede wszystkim do smażenia i sałatek. Dobrej jakości oleje mają korzystne właściwości dla zdrowia. Jak umiejętnie korzystać z dobrodziejstw olejów, jak je właściwie stosować i wybierać do potraw?

olej do smażenia dodano: 23.05.2016 12:39

Orzechy kokosowe - skuteczna metoda walki z próchnicą.

Naukowcy nie ustają w poszukiwaniu nowych substancji, które w przyszłości pozwolą uchronić nasze zęby przed próchnicą. Najnowsze badania irlandzkich naukowców sugerują, że w walce z tą najczęstszą chorobą zębów skuteczne mogą się okazać substancje obecne w orzechach kokosowych.

kokos dodano: 11.07.2016 11:53

Kwas kaprylowy - poznaj lecznicze właściwości kwasu nasyconego, którego naturalnym źródłem są kozie sery.

Kwas kaprylowy jest jednym z kwasów tłuszczowych nasyconych, możemy go znaleźć w oleju kokosowym, palmowym, w tłuszczach zwierzęcych i roślinnych, a także w tłuszczu mleka królików, kóz i kozic. Sprawdź, jakie właściwości zdrowotne ma kwas karpylowy.

kaprylowy kwas dodano: 15.07.2016 14:13

Naturalne kosmetyki: mleczko i olej kokosowe

Kokos zawiera witaminy B2, B6, C i E oraz kwas foliowy, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk. W kosmetyce wykorzystywane są olej oraz mleczko - można kupić gotowe kosmetyki lub - do czego zachęcamy - skorzystać z produktów... spożywczych. Koniecznie ekologicznych.

kokos dodano: 02.03.2015 11:18

Jak zrobić pastę do mycia zębów? Domowy sposób na czyszczenie zębów

Pasty do zębów nie trzeba kupować w sklepie. Można ją zrobić domowym sposobem, używając oleju kokosowego i sody oczyszczonej. Mówimy jak zrobić domową pastę do zębów, bez szkodliwego fluoru!

higiena jamy ustnej dodano: 26.10.2013 11:45

Dieta na zdrowe zęby. Najlepsza dieta, by mieć piękne, białe zęby bez próchnicy?

Skuteczna dieta na zdrowe zęby pozwoli ci uniknąć próchnicy i bolesnego leczenia zębów. Produkty polecane w diecie czyli ryby, jajka, czy … wodorosty pomogą ci zachować zdrowe zęby przez długi czas. Jakie są zasady diety na zdrowe zęby?

dieta dodano: 23.01.2013 23:08

OLEJEK KOKOSOWY - jakie ma właściwości i jak go używać?

Olej kokosowy jest nie tylko jednym z najzdrowszych olejów jadalnych - idealnie nadaje się do gotowania zamiast popularnego słonecznika i rzepaku, ale ma też mnóstwo dobroczynnych właściwości dla skóry i włosów. Jak używać oleju kokosowego?

olej kokosowy działanie dodano: 27.06.2012 14:22 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

olej kokosowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. olej kokosowy. Wszystko na temat olej kokosowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.