porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile miast odwiedził już olimpijski ogień z Soczi?

Trwa sztafeta z ogniem olimpijskim, który zapłonie pełnią blasku podczas ceremonii otwarcia zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi. Mówimy, ile miast w Rosji odwiedził już symboliczny płomień.

ogień olimpijski dodano: 20.01.2014 11:42

OLIMPIADA W SOCZI 2014: Jaka jest TRASA SZTAFETY olimpijskiej?

Ogień olimpijski pokona 65 tys. kilometrów. Dotrze m.in na Biegun Północny, do najgłębszego jeziora świata - Bajkału oraz w przestrzeń kosmiczną. Będzie go nieść ponad 15 tys. uczestników sztafety olimpijskiej. Mówimy, jaka jest trasa sztafety olimpijskiej 2014.

 

olimpiada 2014 dodano: 07.10.2013 11:59

Co to jest kombinacja norweska?

Kombinacja norweska łączy biegi i skoki narciarskie, a zatem jest rywalizacją dla narciarzy wszechstronnych. Zwykle rozgrywane są trzy konkurencje kombinacji norweskiej: konkurs indywidualny, konkurs drużynowy i sprint drużynowy. Na czym polega każda z nich?

biegi narciarskie dodano: 25.01.2012 16:36

Zamordowany za pomyłkę w Soczi...

Zamordowany za pomyłkę w Soczi - ten makabryczny żart opublikował serwis The Daily Currant. Wiadomość o tym, że znaleziono ciało technika odpowiedzialnego za działanie mechanizmu przekształcającego jeden z pięciu płatków śniegu w kółko olimpijskie, obiegła cały świat. Wielu z internautów potraktowało sprawę bardzo poważnie. Na szczęście informacja o tym, że technik z Soczi nie żyje, jest tylko wymysłem dziennikarzy.

igrzyska w soczi dodano: 09.02.2014 18:34

Skoki narciarskie w Soczi, kiedy odbędzie się konkurs w skokach narciarskich na igrzyskach w Soczi?

Skoki narciarskie na Igrzyskach w Sochi już niebawem, a wraz z nimi 4 konkursy pełne nadziei i emocji. Mamy dla Ciebie szczegółowy terminarz zawodów. Bądź na oglądanie skoków przygotowany, sprawdź, kiedy dokładnie się odbędą konkursy skoków w Soczi.

igrzyska w soczi dodano: 07.02.2014 13:06

Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO]

7 lutego rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Wysyłamy tam aż 56 zawodników – tyle samo co na igrzyska w Innsbrucku w 1976 roku. Ile medali zdobędą dla Polski?

igrzyska w soczi dodano: 07.02.2014 13:06

OLIMPIADA 2014: Czy SZTAFETA OLIMPIJSKA będzie w POLSCE?

Przez 123 dni ogień olimpijski pokona ponad 65 tysięcy kilometrów. Pojawi się m.in w 83. regionach Federacji Rosyjskiej, tak aby na własne oczy mogło go zobaczyć 130 mln ludzi zamieszkujących Rosję. Mówimy, czy sztafeta olimpijska będzie również w Polsce.

igrzyska zimowe dodano: 07.10.2013 12:26

OLIMPIADA W SOCZI: Kiedy się zaczyna?

Po raz pierwszy Rosja będzie gospodarzem Igrzysk Zimowych. Olimpiada w Soczi jest jedną z najbardziej oczekiwanych imprez sportowych przyszłego roku. Mówimy, kiedy zaczyna się Olimpiada w Soczi.

olimpiada dodano: 07.10.2013 11:18

Kiedy igrzyska w Soczi? Kiedy igrzyska w Rio? W której telewizji obejrzymy?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi odbędą się w 2014 roku, a Letnie Igrzyska Olimpijskie w Sydney w 2016 roku. Telewizja Polska nabyła prawa do emisji obu olimpiad. W których telewizjach je obejrzymy? Sprawdź TERMINARZ olimpiady w Soczi i olimpiady w Rio.

igrzyska olimpijskie tvp1 dodano: 15.05.2013 15:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

olimpiada w Soczi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. olimpiada w Soczi. Wszystko na temat olimpiada w Soczi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.