porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile miast odwiedził już olimpijski ogień z Soczi?

Trwa sztafeta z ogniem olimpijskim, który zapłonie pełnią blasku podczas ceremonii otwarcia zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi. Mówimy, ile miast w Rosji odwiedził już symboliczny płomień.

ogień olimpijski dodano: 20.01.2014 11:42

OLIMPIADA W SOCZI 2014: Jaka jest TRASA SZTAFETY olimpijskiej?

Ogień olimpijski pokona 65 tys. kilometrów. Dotrze m.in na Biegun Północny, do najgłębszego jeziora świata - Bajkału oraz w przestrzeń kosmiczną. Będzie go nieść ponad 15 tys. uczestników sztafety olimpijskiej. Mówimy, jaka jest trasa sztafety olimpijskiej 2014.

 

olimpiada 2014 dodano: 07.10.2013 11:59

Co to jest kombinacja norweska?

Kombinacja norweska łączy biegi i skoki narciarskie, a zatem jest rywalizacją dla narciarzy wszechstronnych. Zwykle rozgrywane są trzy konkurencje kombinacji norweskiej: konkurs indywidualny, konkurs drużynowy i sprint drużynowy. Na czym polega każda z nich?

biegi narciarskie dodano: 25.01.2012 16:36

Zamordowany za pomyłkę w Soczi...

Zamordowany za pomyłkę w Soczi - ten makabryczny żart opublikował serwis The Daily Currant. Wiadomość o tym, że znaleziono ciało technika odpowiedzialnego za działanie mechanizmu przekształcającego jeden z pięciu płatków śniegu w kółko olimpijskie, obiegła cały świat. Wielu z internautów potraktowało sprawę bardzo poważnie. Na szczęście informacja o tym, że technik z Soczi nie żyje, jest tylko wymysłem dziennikarzy.

igrzyska w soczi dodano: 09.02.2014 18:34

Skoki narciarskie w Soczi, kiedy odbędzie się konkurs w skokach narciarskich na igrzyskach w Soczi?

Skoki narciarskie na Igrzyskach w Sochi już niebawem, a wraz z nimi 4 konkursy pełne nadziei i emocji. Mamy dla Ciebie szczegółowy terminarz zawodów. Bądź na oglądanie skoków przygotowany, sprawdź, kiedy dokładnie się odbędą konkursy skoków w Soczi.

igrzyska w soczi dodano: 07.02.2014 13:06

Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO]

7 lutego rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Wysyłamy tam aż 56 zawodników – tyle samo co na igrzyska w Innsbrucku w 1976 roku. Ile medali zdobędą dla Polski?

igrzyska w soczi dodano: 07.02.2014 13:06

OLIMPIADA 2014: Czy SZTAFETA OLIMPIJSKA będzie w POLSCE?

Przez 123 dni ogień olimpijski pokona ponad 65 tysięcy kilometrów. Pojawi się m.in w 83. regionach Federacji Rosyjskiej, tak aby na własne oczy mogło go zobaczyć 130 mln ludzi zamieszkujących Rosję. Mówimy, czy sztafeta olimpijska będzie również w Polsce.

igrzyska zimowe dodano: 07.10.2013 12:26

OLIMPIADA W SOCZI: Kiedy się zaczyna?

Po raz pierwszy Rosja będzie gospodarzem Igrzysk Zimowych. Olimpiada w Soczi jest jedną z najbardziej oczekiwanych imprez sportowych przyszłego roku. Mówimy, kiedy zaczyna się Olimpiada w Soczi.

olimpiada dodano: 07.10.2013 11:18

Kiedy igrzyska w Soczi? Kiedy igrzyska w Rio? W której telewizji obejrzymy?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi odbędą się w 2014 roku, a Letnie Igrzyska Olimpijskie w Sydney w 2016 roku. Telewizja Polska nabyła prawa do emisji obu olimpiad. W których telewizjach je obejrzymy? Sprawdź TERMINARZ olimpiady w Soczi i olimpiady w Rio.

igrzyska olimpijskie tvp1 dodano: 15.05.2013 15:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kazimiera Szczuka to jedna z najgłośniejszych polskich feministek. Często udziela ...

olimpiada w Soczi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. olimpiada w Soczi. Wszystko na temat olimpiada w Soczi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.