porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Komu przysługuje zasiłek rodzinny?

To, czy kwalifikujesz się do zasiłku rodzinnego, zależy od twoich dochodów. Przy uwzględnianiu prawa do zasiłku rodzinnego liczy się dochód na osobę w rodzinie. Zasiłek przysługuje wtedy, gdy na członka w rodzinie nie przekracza on miesięcznie 504 zł netto, a gdy w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne – 583 zł netto. Kryterium dochodowe to jednak nie wszystko. Zobacz, jakie jeszcze trzeba spełnić warunki, żeby otrzymać zasiłek rodzinny.

dziecko niepełnosprawne dodano: 13.10.2011 13:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

opiekun faktyczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. opiekun faktyczny. Wszystko na temat opiekun faktyczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.