porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie książki warto kupić dziecku? Nowości wydawnicze

Najbardziej wartościowym i uniwersalnym prezentem dla dziecka jest książka. Najlepiej taka, która bawi, uczy, rozwija fantazję i w której również dorosły znajdzie coś ciekawego. Niedawno na rynku pojawiły się nowości, od których naprawdę trudno się oderwać - i dzieciom, i rodzicom. Oto kilka z nich.

Cyrkowcy dodano: 19.11.2012 07:01

ZMARŁ SŁAWOMIR MROŻEK: Co napisał Sławomir Mrożek?

15 sierpnia 2013 roku zmarł dramatopisarz i rysownik Sławomir Mrożek, zaliczany do grona najwybitniejszych polskich artystów XX wieku. 83-letni pisarz pozostawił po sobie setki utworów literackich. Jest autorem także wielu satyrycznych rysunków. Czym zasłynął Mrożek? Mówimy, jakie są najważniejsze dzieła Mrożka?

dramatopisarz dodano: 15.08.2013 20:14

O czym są "Opowiadania" Zdzisława Beksińskiego?

Zdzisław Beksiński był pisarzem? Dla wielu miłośników twórczości tego malarza to szokująca informacja. Właśnie ukazał się zbiór literackich prac „mistrza z Sanoka”. Beksiński pisał opowiadania krótko, w latach 1963-1965. Porzucił jednak literacką przygodę, bo efekty nie spełniły jego oczekiwań.

książki dodano: 08.06.2015 12:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

opowiadania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. opowiadania. Wszystko na temat opowiadania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.