porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak leczyć krwiaki, siniaki i opuchliznę?

Okłady z kostek lodu i octu lub aplikacja maści z wyciągiem z arnik i - to najlepsze sposoby na zmniejszenie skutków uderzenia: krwiaka i opuchlizny.

co na opuchliznę dodano: 04.02.2013 09:38

Co robić, gdy PUCHNĄ NOGI? Jakie domowe metody i maści?

Ktoś wyliczył, że nogi przeciętnego człowieka robią w ciągu życia tyle kroków, że wystarczyłoby na kilkukrotne okrążenie Ziemi. Nic więc dziwnego, że czasem bolą i puchną. Jak sobie z tym radzić?

krążenie dodano: 30.05.2012 08:07

Uczucie ciężkich nóg - co je powoduje?

Po powrocie z pracy bolą cię nogi, dokuczają ci skurcze łydek, a twoje stopy są tak opuchnięte, że nie mieścisz się w ulubione buty? Dowiedz się, skąd biorą się te dolegliwości i jakich objawów niewydolności krążenia nie wolno lekceważyć!

ból dodano: 06.12.2011 06:58

Jak zadbać o opuchnięte nogi latem? Podajemy domowe metody złagodzenia tej dolegliwości

Opuchnięte stopy i kostki to częsta przypadłość, zwłaszcza latem. I nie ma w tym nic dziwnego. Tak reaguje nasz organizm na wysokie temperatury. Przed takimi obrzękami można się jednak bronić. Jak zapobiegać obrzękom, jak je zlikwidować?

cytryna dodano: 23.07.2012 14:43

Obrzęki: objawy i przyczyny powstawania

Obrzęki to często pierwszy sygnał, że w naszym organizmie dzieje się coś złego. Opuchlizna, która pojawia się np. po urazie nie jest groźna dla zdrowia. Ale obrzęki, które regularnie tworzą sie wokół kostek mogą świadczyć o niedomaganiu układu krwionośnego.

ALERGIA dodano: 19.09.2011 12:45

Nagły atak alergii - co robić?

Nagły atak alergii może być śmiertelnie niebezpieczny. Dlatego jak najszybciej po wystąpieniu objawów, trzeba podać leki przeciwalergiczne. Ulgę przyniesie też chłodne powietrze, zimne kompresy, roztwór wapna.

adrenalina dodano: 07.07.2013 14:09

Opuchnięte palce u rąk: czego są objawem?

Jeżeli nagle zauważasz u siebie tak nietypowy objaw, jak puchnięcie palców u rąk, zaczynasz się niepokoić. Czy słusznie? Czego objawem może być to zjawisko?

czemu puchną palce dodano: 08.06.2014 21:20

Jak sobie poradzić z opuchniętymi oczami?

Opuchnietę oczy zdradzają nasze zmęczenie lub przeżywane napięcia. Nawet jeśli się wyspałyśmy, często zdarza się, że nasze oczy wydają się zmęczone, spuchnięte i podkrążone. Z opuchniętymi powiekami można poradzić sobie metodami domowymi, jeśli nie przyniosą one poprawy, potrzebny jest lekarz.

napięcie dodano: 02.01.2012 12:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich ...

opuchlizna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. opuchlizna. Wszystko na temat opuchlizna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.