porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak leczyć krwiaki, siniaki i opuchliznę?

Okłady z kostek lodu i octu lub aplikacja maści z wyciągiem z arnik i - to najlepsze sposoby na zmniejszenie skutków uderzenia: krwiaka i opuchlizny.

co na opuchliznę dodano: 04.02.2013 09:38

Co robić, gdy PUCHNĄ NOGI? Jakie domowe metody i maści?

Ktoś wyliczył, że nogi przeciętnego człowieka robią w ciągu życia tyle kroków, że wystarczyłoby na kilkukrotne okrążenie Ziemi. Nic więc dziwnego, że czasem bolą i puchną. Jak sobie z tym radzić?

krążenie dodano: 30.05.2012 08:07

Uczucie ciężkich nóg - co je powoduje?

Po powrocie z pracy bolą cię nogi, dokuczają ci skurcze łydek, a twoje stopy są tak opuchnięte, że nie mieścisz się w ulubione buty? Dowiedz się, skąd biorą się te dolegliwości i jakich objawów niewydolności krążenia nie wolno lekceważyć!

ból dodano: 06.12.2011 06:58

Jak zadbać o opuchnięte nogi latem? Podajemy domowe metody złagodzenia tej dolegliwości

Opuchnięte stopy i kostki to częsta przypadłość, zwłaszcza latem. I nie ma w tym nic dziwnego. Tak reaguje nasz organizm na wysokie temperatury. Przed takimi obrzękami można się jednak bronić. Jak zapobiegać obrzękom, jak je zlikwidować?

cytryna dodano: 23.07.2012 14:43

Obrzęki: objawy i przyczyny powstawania

Obrzęki to często pierwszy sygnał, że w naszym organizmie dzieje się coś złego. Opuchlizna, która pojawia się np. po urazie nie jest groźna dla zdrowia. Ale obrzęki, które regularnie tworzą sie wokół kostek mogą świadczyć o niedomaganiu układu krwionośnego.

ALERGIA dodano: 19.09.2011 12:45

Nagły atak alergii - co robić?

Nagły atak alergii może być śmiertelnie niebezpieczny. Dlatego jak najszybciej po wystąpieniu objawów, trzeba podać leki przeciwalergiczne. Ulgę przyniesie też chłodne powietrze, zimne kompresy, roztwór wapna.

adrenalina dodano: 07.07.2013 14:09

Opuchnięte palce u rąk: czego są objawem?

Jeżeli nagle zauważasz u siebie tak nietypowy objaw, jak puchnięcie palców u rąk, zaczynasz się niepokoić. Czy słusznie? Czego objawem może być to zjawisko?

czemu puchną palce dodano: 08.06.2014 21:20

Jak sobie poradzić z opuchniętymi oczami?

Opuchnietę oczy zdradzają nasze zmęczenie lub przeżywane napięcia. Nawet jeśli się wyspałyśmy, często zdarza się, że nasze oczy wydają się zmęczone, spuchnięte i podkrążone. Z opuchniętymi powiekami można poradzić sobie metodami domowymi, jeśli nie przyniosą one poprawy, potrzebny jest lekarz.

napięcie dodano: 02.01.2012 12:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

opuchlizna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. opuchlizna. Wszystko na temat opuchlizna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.