porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się dopisać do spisu wyborców? Jak głosować bez meldunku? [REFERENDUM]

Czy można zagłosować w referendum, poza miejscem zameldowania? Kto może zagłosować w referendum? Jak głosować bez meldunku? Trzeba się dopisać do spisu wyborców. Mówimy, jak to zrobić.

głosowanie poza miejscem zameldowania dodano: 03.09.2015 14:15

Wybory samorządowe 2014 - kogo wybieramy? [ORDYNACJA WYBORCZA]

Wybory samorządowe 2014 odbędą się w Polsce w niedzielę, 16.11.2014. Termin ewentualnej drugiej tury to 30 listopada 2014 r. Kogo wybieramy podczas wyborów samorządowych 2014? Po raz pierwszy wybory przeprowadzone zostaną zgodnie z nowym kodeksem wyborczym. Na czym polega ordynacja wyborcza?

termin wyborów samorządowych dodano: 24.09.2014 12:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Justyna Pochanke to jedna z bardziej cenionych prezenterek. Związana z ...

ordynacja wyborcza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ordynacja wyborcza. Wszystko na temat ordynacja wyborcza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.