porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

W CO I JAK SIĘ BAWIĆ ZE STARSZYM DZIECKIEM? Propozycje zabaw

Siedmiolatek lub nieco starsze od niego dziecko teoretycznie powinno potrafić zająć się sobą samo. Ale są sytuacje, w których, mimo dobrych chęci, nudzi się niemiłosiernie i w związku z tym marudzi jak przedszkolak. Oto propozycje kilku zabaw, które mogą go zainteresować.

dziecko dodano: 17.11.2013 14:16

Jak prawidłowo zarządzać czasem? Wydłuż swoją dobę o kilka cennych godzin

Godziny umykają ci nie wiadomo kiedy, a lista rzeczy do zrobienia nie ma końca? O to kilka sposobów, jak efektywnie zarządzać czasem.

zarządzanie czasem dodano: 17.07.2015 09:17

Jak zaplanować dzień, żeby ze wszystkim zdążyć?

Plan dnia musi być, bo inaczej niewiele zrobisz i na dodatek wpadniesz w przygnębienie. Nawet odpoczywanie warto zaplanować - zrealizowanie planu pomoże ci poczuć, że odpocząłeś naprawdę. Pytanie tylko, jak to zrobić - jak planować dzień, by zdążyć ze wszystkimi obowiązkami i... z odpoczywaniem?

kalendarz dodano: 01.02.2012 13:02 | odpowiedz (1)

Jak znaleźć na wszystko czas (w pracy, w domu, na urlopie)

Coraz częściej i coraz powszechniej narzekamy na brak czasu. Kręcimy się jak w ukropie, a i tak wciąż mamy poczucie, że doba jest za krótka. Jak gospodarować czasem, by ze wszystkim zdążyć?

organizacja czasu pracy dodano: 02.02.2015 11:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

organizacja czasu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. organizacja czasu. Wszystko na temat organizacja czasu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.