porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są najczęstsze zaburzenia seksualne u kobiet?

Ciągły stres, nieporozumienia między partnerami, obawa przed ciążą czy niska samoocena sprawiają, że możemy nie mieć ochoty na seks. Ale czasem przyczyna tkwi gdzieś indziej. Warto przełamać wstyd i zasięgnąć porady specjalisty, bo wiele problemów da się rozwiązać.

dyspareunia dodano: 30.04.2015 12:03

Problemy z osiągnięciem orgazmu u mężczyny: jakie mogą być przyczyny?

Brak orgazmu u mężczyzny podczas kontaktu seksualnego to jeszcze nie powód do niepokoju, ale sygnał, którego nie warto lekceważyć. Gdy pojawiają się problemy z orgazmem u mężczyzn, należy znaleźć tego przyczyny. Jakie mogą być przyczyny braku szczytowania u mężczyzny?

problemy z orgazmem dodano: 27.04.2015 09:35

Problemy z osiągnięciem orgazmu: dlaczego mają je kobiety?

Problemy z osiągnięciem orgazmu znacznie częściej dotyczą kobiet niż mężczyzn. Według danych statystycznych, w Polsce 8% kobiet nie przeżywa orgazmu. Podpowiadamy, co może być przyczyną trudności z osiągnięciem kobiecej rozkoszy.

anorgazmia dodano: 16.04.2015 09:06

Orgazm mózgu. Co to jest? Kto może go osiągnąć?

Orgazm mózgu - to pojęcie brzmi obco i jednocześnie znajomo. Orgazm mózgu, wbrew pozorom, niewiele wspólnego ma z łóżkiem. Jednak także przynosi rozkosz.

ASMR dodano: 14.02.2015 13:48

Orgazm wielokrotny - jak nauczyć się go osiągać?

Orgazm wielokrotny to przywilej tylko wybranych kobiet, nie można się go nauczyć. Ale można odkryć w sobie naturalne predyspozycje do osiągania wielokrotnej rozkoszy. Jak to zrobić? Poniżej podpowiadamy krok po kroku jak osiągnąć orgazm wielokrotny i jeszcze bardziej cieszyć się seksem!

orgazm wielokrotny dodano: 02.08.2014 19:05

Orgazm maciczny - co to jest i jak go osiągnąć?

Orgazm maciczny to specyficzny rodzaj orgazmu, który potrafią osiągać tylko niektóre kobiety. Co to jest orgazm maciczny i jak powstaje? Sprawdź, jakie pozycje seksualne umożliwiają osiąganie orgazmu macicznego.

orgazm maciczny dodano: 01.09.2014 10:40

Orgazm analny - jak go osiągnąć?

Seks analny może dać fantastyczny orgazm jeśli tylko otworzycie swoje ciała i umysły na nowe doznania. Poniżej podpowiadamy, jak powinna wyglądać gra wstępna do stosunku analnego, aby był on czystą przyjemnością oraz jak doprowadzić partnerkę do orgazmu analnego.

masaż analny dodano: 01.09.2014 10:39

Punkt G - czy można go powiększyć?

Kobietom skarżącym się na brak orgazmu lub mało satysfakcjonujące życie seksualne coraz częściej pomaga ginekologia plastyczna. Modne staje się m.in. powiększanie punktu G, miejsca szczególnie intensywnych doznań seksualnych. Wystarczy zastrzyk, by czerpać więcej radości z seksu.

pochwa dodano: 01.09.2014 11:16 | odpowiedz (1)

Zastrzyk orgazmu - co to jest?

Ponad 40 proc. Polek twierdzi, że seks z partnerem nie zawsze jest dla nich satysfakcjonujący. Żeby to poprawić, wiele kobiet jest gotowych poddać się zabiegowi, który ma powiększyć ich punkt G. Co to za zabieg?

powiększanie punktu G dodano: 01.09.2014 11:16

Dzień Orgazmu 21 grudnia. O co chodzi?

Światowy Dzień Orgazmu - tak, jest coś takiego! W dodatku obchodzony jest 21 grudnia, czyli wraz z rozpoczęciem zimy!

dzień orgazmu kiedy dodano: 20.12.2013 11:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

orgazm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. orgazm. Wszystko na temat orgazm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.