porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Gdzie kupić nietypowe bombki choinkowe?

Supermarket, jarmark, targi rękodzieła, butiki z dekoracjami wnętrz czy sklepy internetowe - bombki choinkowe można kupić w wielu miejscach. Jednak żeby znaleźć naprawdę oryginalne ozdoby, trzeba się trochę naszukać. Podpowiadamy, gdzie można kupić ciekawe ozdoby bożonarodzeniowe.

bombki choinkowe dodano: 03.12.2012 14:27

Jak ozdobić JAJKA ZE STYROPIANU cekinami? Oryginalna ozdoba na WIELKANOC

Garść cekinów, szpilki i styropianowe jaja (do nabycia w marketach). To podstawowy zestaw do przygotowania ręcznie wykonanych ciekawych wielkanocnych dekoracji. Mówimy, jak ozdobić styropianowe jajka cekinami.

jajko ze styropianu dodano: 27.03.2013 19:30

Jak ozdobić JAJKA NA WIELKANOC - co oprócz tradycyjnych pisanek?

Sposobów na zdobienie wielkanocnych jaj jest wiele - gotowe barwniki i naklejki, kokardki, koronki, a nawet kasza czy ryż. Do tego oczywiście tradycyjne pisanki. Podpowiadamy, jak oryginalnie ozdobić wielkanocne jajka.

czym ozdobić pisanki dodano: 26.03.2013 14:03

Jak zrobić dekoracje z masy solnej na Święta Bożego Narodzenia?

Aniołki, postać mikołaja, gwiazdki i inne świąteczne dekoracje. Ciekawe figurki można zrobić z masy solnej. Nie jest to trudne zadanie. Jeśli zabawki zamierzasz powiesić na choince, pamiętaj o zrobieniu dziurki wykałaczką w surowym cieście!

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 05.12.2013 11:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

oryginalne ozdoby świąteczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. oryginalne ozdoby świąteczne. Wszystko na temat oryginalne ozdoby świąteczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.