porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Gdzie kupić nietypowe bombki choinkowe?

Supermarket, jarmark, targi rękodzieła, butiki z dekoracjami wnętrz czy sklepy internetowe - bombki choinkowe można kupić w wielu miejscach. Jednak żeby znaleźć naprawdę oryginalne ozdoby, trzeba się trochę naszukać. Podpowiadamy, gdzie można kupić ciekawe ozdoby bożonarodzeniowe.

bombki choinkowe dodano: 03.12.2012 14:27

Jak ozdobić JAJKA ZE STYROPIANU cekinami? Oryginalna ozdoba na WIELKANOC

Garść cekinów, szpilki i styropianowe jaja (do nabycia w marketach). To podstawowy zestaw do przygotowania ręcznie wykonanych ciekawych wielkanocnych dekoracji. Mówimy, jak ozdobić styropianowe jajka cekinami.

jajko ze styropianu dodano: 27.03.2013 19:30

Jak ozdobić JAJKA NA WIELKANOC - co oprócz tradycyjnych pisanek?

Sposobów na zdobienie wielkanocnych jaj jest wiele - gotowe barwniki i naklejki, kokardki, koronki, a nawet kasza czy ryż. Do tego oczywiście tradycyjne pisanki. Podpowiadamy, jak oryginalnie ozdobić wielkanocne jajka.

czym ozdobić pisanki dodano: 26.03.2013 14:03

Jak zrobić dekoracje z masy solnej na Święta Bożego Narodzenia?

Aniołki, postać mikołaja, gwiazdki i inne świąteczne dekoracje. Ciekawe figurki można zrobić z masy solnej. Nie jest to trudne zadanie. Jeśli zabawki zamierzasz powiesić na choince, pamiętaj o zrobieniu dziurki wykałaczką w surowym cieście!

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 05.12.2013 11:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

oryginalne ozdoby świąteczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. oryginalne ozdoby świąteczne. Wszystko na temat oryginalne ozdoby świąteczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.