porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIBRATOR - bezpieczeństwo i higiena pracy! Jak uniknąć wypadku podczas używania wibratora?

Niejeden szpitalny korytarz na oddziałach laryngologii obwieszony jest gablotami wypełnionymi przedmiotami, jakie lekarzom udało się wydłubać z uszu i nosów dzieci. Chirurdzy też by mogli dorzucić co nieco. Lekarze nierzadko mówią: „nas już nic nie zdziwi”. Pewnie tak, dopóki nie przyjdzie im odgadnąć, czym jest to coś wewnątrz organizmu obolałego człowieka, co swoim wyglądem przypomina małą bombę lub niewybuch. Czy to może być wibrator?! Jak bezpiecznie używać wibratora, by nie trafić potem do lekarza?

jak używać wibratora dodano: 12.11.2020 11:08 | odpowiedz (1)

JAK WYWOŁAĆ ORGAZM samym oddechem? Jak osiągnąć orgazm oddychając?

Kobieta może dojść do orgazmu wieloma sposobami - poprzez stymulację łechtaczkową, pochwową, poprzez masturbację. Może mieć orgazm wyobrażeniowy, w wyniku marzeń czy erotycznych fantazji. I nieważne, w jaki sposób go osiągnie, bo ważny jest efekt. Ale orgazm pod wpływem oddechu?! Jak najbardziej.

orgazm dodano: 18.04.2012 18:38

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Ćwiczenia Kegla są polecane głównie kobietom, bo ciąża i poród bardzo osłabiają mięśnie dna miednicy, co skutkuje obniżaniem się macicy, nietrzymaniem moczu i kału, gorszym życiem seksualnym. Ale mężczyznom te ćwiczenia też mogą pomóc, bo poprawiają intensywność erekcji i wytrysku.

baloniki dodano: 17.11.2011 14:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

osiąganie orgazmu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. osiąganie orgazmu. Wszystko na temat osiąganie orgazmu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.