porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się leczy ostrogę piętową?

Zarówno ostroga piętowa – od strony podeszwy, jak i Haglunda – z tyłu stopy, jest bardzo bolesna. Nie ma co liczyć, że dolegliwości miną same, trzeba zgłosić się do ortopedy.

Ostroga Haglunda dodano: 06.10.2013 14:47

Ostroga piętowa - dlaczego się tworzy?

Ostroga piętowa - dlaczego powstaje, jak z nią funkcjonować? Choć nazwa tej choroby brzmi może zabawnie, ale temu, kogo ona dotyczy nie jest do śmiechu. Ostroga piętowa jest bowiem wyjątkowo bolesna. 

ostroga piętowa dodano: 29.08.2013 10:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

ostroga piętowa leczenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ostroga piętowa leczenie. Wszystko na temat ostroga piętowa leczenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.