porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak się leczy ostrogę piętową?

Zarówno ostroga piętowa – od strony podeszwy, jak i Haglunda – z tyłu stopy, jest bardzo bolesna. Nie ma co liczyć, że dolegliwości miną same, trzeba zgłosić się do ortopedy.

Ostroga Haglunda dodano: 06.10.2013 14:47

Ostroga piętowa - dlaczego się tworzy?

Ostroga piętowa - dlaczego powstaje, jak z nią funkcjonować? Choć nazwa tej choroby brzmi może zabawnie, ale temu, kogo ona dotyczy nie jest do śmiechu. Ostroga piętowa jest bowiem wyjątkowo bolesna. 

ostroga piętowa dodano: 29.08.2013 10:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michał Szyba?

Mecz o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej w ...

ostroga piętowa leczenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ostroga piętowa leczenie. Wszystko na temat ostroga piętowa leczenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.