porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak oszczędzać energię w domu? [9 SPRAWDZONYCH RAD]

O 40 proc. można obniżyć koszty utrzymania domu bez obniżania standardu życia. Oto zestaw rad, jak płacić tańsze rachunki bez rezygnowania z komfortu życia, wygody itp.

oszczędne baterie łazienkowe dodano: 24.09.2014 12:11 | odpowiedz (1)

Domowe oszczędzanie. Jak zmniejszyć zużycie wody i prądu?

Niekończący się kryzys i coraz bardziej niepokojące wieści ze świata skłaniają ludzi do oszczędzania. Jak bez większych wyrzeczeń zaoszczędzić na elektryczności i wodzie?

chłodzenie dodano: 09.08.2012 20:26

ZMYWARKA. Czy warto zainstalować zmywarkę w kuchni?

Zmywarka jest urządzeniem, które oszczędza czas i dłonie, ale także sprawi, że rachunki za wodę i energię będą niższe. Wybierz model i pojemność zmywarki dostosowany do twoich potrzeb. Korzystaj z niej racjonalnie, a przekonasz się, że nie warto myć naczyń pod bieżącą wodą.

oszczedzanie energii dodano: 03.11.2011 17:05

Jaką zmywarkę wybrać? Funkcje podnoszące komfort użytkowania

W opisach nowoczesnych zmywarek jest mnóstwo obco brzmiących słów. Pomagamy rozszyfrować te, które decydują o komforcie i bezpieczeństwie użytkowania.

funkcje zmywarki dodano: 29.05.2015 10:59

Jaką zmywarkę wybrać? Funkcje gwarantujące oszczędne użytkowanie

Posiadanie zmywarki oznacza oszczędność wody, energii i czasu. Nowoczesne urządzenia potrzebują ok. 10 l wody, by umyć 12 kompletów naczyń. Przy ręcznym zmywaniu zużylibyśmy do 5 razy wody więcej!

funkcje zmywarki dodano: 29.05.2015 10:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z ...

oszczędne zmywanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. oszczędne zmywanie. Wszystko na temat oszczędne zmywanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.