porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CZUJNIKI RUCHU i ŚCIEMNIACZE. Jakie oszczędności przynosi przynosi korzystanie z regulacji oświetlenia?

Zarówno czujniki ruchu, jak i ściemniacze doskonale sprawdzają się w każdym domu - redukują w znacznym stopniu pobór energii elektrycznej. Jak ich używać?

Czujniki ruchu dodano: 27.02.2012 18:20

Jak zmniejszyć domowe rachunki?

Odpowiedź wydaje się oczywista - oszczędzać! Jednak wprowadzenie tego w życie może być już nieco trudniejsze. Mimo wszystko warto poznać kilka prostych zasad, które zmniejszą nasze wydatki.

rachunki dodano: 13.12.2014 15:41

Jak oszczędzać energię – KOMPUTER

Jeśli chcemy, by nasz komputer i podłączone do niego urządzenia zużywały mniej energii, to przede wszystkim nauczmy się je wyłączać, gdy ich nie używamy. Najlepiej kupić przedłużacz z wyłącznikiem i odłączać od sieci wszystkie te urządzenia jednocześnie.

komputer dodano: 24.09.2014 13:34

Jak oszczędzać energię – LODÓWKA i ZAMRAŻARKA

Lodówka i zamrażarka są podłączone do prądu non stop. Dlatego warto zadbać, by pracowały optymalnie i nie narażały nas na dodatkowe koszty.

lodówka dodano: 24.09.2014 12:50

Jak oszczędzać energię – OGRZEWANIE

Ogrzewanie elektryczne pochłania ok. 75 proc. energii wykorzystywanej w domu. Dlatego warto wykorzystywać ją efektywnie. Jak ogrzewać dom prądem i oszczędzać?

energia elektryczna dodano: 24.06.2014 12:45

Jak gotować i piec oszczędnie? Sposoby na oszczędzanie gazu i prądu w kuchni

Gotuj tylko tyle wody, ile potrzebujesz. Gotuj na kuchni indukcyjnej - jest najbardziej energooszczędna. Przykrywaj garnki. Nie zaglądaj zbyt często do piekarnika - poznaj sposoby na oszczędne gotowanie.

oszczędne gotowanie dodano: 14.05.2014 22:23

Rachunki za prąd - czy można płacić mniej?

Rachunki za prąd bywają dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Jak obniżyć rachunki i zacząć oszczędzać na prądzie? Nie jest to takie skomplikowane! Krok po kroku, mówimy, jak obniżyć rachunki za elektryczność!

jak oszczędzać prąd dodano: 30.01.2014 00:08

Jak oszczędzać energię i wodę? 10 PRZYDATNYCH RAD

Oszczędzanie wody, prądu i gazu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także zachowanie proekologiczne. Ekologia i dążenie do zmniejszenia wydatków często kłóci się jednak z naszą trudną do poskromienia potrzebą komfortu i wygody. Oto 10 rad, jak być eko bez wielkich wyrzeczeń.

oszczędzanie dodano: 04.11.2013 17:56

Jak oszczędzać wodę i prąd? Oszczędzanie wody, prądu, zasobów energii

Jak oszczędzać prąd w domu? Jak oszczędzać wodę w domu? Do oszczędzania wody i prądu najlepiej motywują rosnące rachunki. Jak bez większego wysiłku ograniczyć zużycie wody i prądu w domu?

JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ dodano: 28.12.2012 21:06 | odpowiedz (1)

Jak ZMNIEJSZYĆ RACHUNKI ZA PRĄD?

Wydatki na energię elektryczną to spory odsetek w budżecie każdego gospodarstwa domowego. Co możesz zrobić, aby ograniczyć te koszty?

energia dodano: 07.08.2012 08:14 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

oszczędzanie prądu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. oszczędzanie prądu. Wszystko na temat oszczędzanie prądu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.