porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak smakują INKASKIE JAGODY?

W Polsce inkaskie jagody występują przede wszystkim jako doniczkowe rośliny ozdobne. W swoim naturalnym środowisku roślina jest o wiele większa i wydaje owoce o intrygującym smaku. Jaki to smak? Jak wygląda ten owoc? Gdzie rośnie?

inkaskie jagody dodano: 05.12.2011 11:00

Jak wygląda DURIAN, owoc o bardzo dziwnym zapachu?

Durian to jeden z najgorzej pachnących owoców na świecie. Smakosze mówią, że jest pyszny, a przeciwnicy durianów uciekają czując, choćby z odległości kilku metrów jego specyficzny zapach.

brzydki zapach owocu dodano: 28.11.2011 10:24

Czy powiedzieć trudna sprawa, jak wygląda GUJAWA?

Gujawa, gruszla właściwa, guajawa, guawa jest niewielkim drzewem dorastającym 9 metrów wysokości. Drzewo kwitnie raz lub 2 razy do roku. Kwiaty są duże, białe i bardzo silnie pachną. Gdzie rośnie to drzewo? Jak smakują i jak wyglądają jego owoce?

dieta dodano: 05.12.2011 11:17

Dlaczego PAPAJA nazywana jest cudem natury?

Papaja jest bogata w kwas foliowy, cynk, potas, magnez oraz różnorakie witaminy. Jak wygląda? Skąd pochodzi? Na te i wiele innych pytań postaramy się za chwilę odpowiedzieć.

cynk dodano: 04.12.2011 00:00

Co to jest SMOCZY OWOC? Czy gruszka może smakować jak truskawka?

Pitaja, smoczy owoc czy gruszka truskawkowa to tylko niektóre z nazw dla jednego z najdziwniejszych owoców świata. Jak wygląda? Skąd pochodzi? Jak smakuje? Dowiedz się co to za owoc.

egzotyczne owoce dodano: 21.11.2011 09:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

owoce świata szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. owoce świata. Wszystko na temat owoce świata na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.