porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka posadzka na ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe w domu lub mieszkaniu wymaga odpowiedniej podłogi. Dobrze sprawdzą się materiały, które przewodzą ciepło i nie odkształcają się pod wpływem dużych zmian temperatury Zobacz, jaką podłogę możesz zamontować na instalacji ogrzewania podłogowego.

instalacja ogrzewania podłogowego dodano: 19.09.2011 14:26

PANELE CZY DREWNO? Co na podłogę do salonu?

Podłoga drewniana jest piękna, naturalna i na lata. Panele laminowane mogą jedynie do złudzenia przypominać drewno, ale są też dużo od niego tańsze. Obie posadzki mają swoje wady i zalety. Która zda egzamin w salonie?

co na podłogę dodano: 28.12.2011 08:47 | odpowiedz (1)

Jakie panele można ułożyć w łazience? JAK UKŁADAĆ PANELE podłogowe w łazience?

Panele zamiast płytek w miejscu gdzie często po podłodze rozlewa się woda? To nie wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Ale dla wielbicieli paneli jest coś specjalnego - panele wodoodporne.

aranżacja łazienki dodano: 09.05.2012 23:21

Na ile lat producenci PANELI udzielają GWARANCJI?

Kilkadziesiąt lat gwarancji udzielanej na deski warstwowe i liczne ich atuty sprawiają, że coraz skuteczniej konkurują z litym drewnem...

aranżacja wnętrz dodano: 12.07.2012 06:32

Dlaczego chcemy mieć drewnianą posadzkę na ogrzewaniu podłogowym?

„Od zawsze” drewno było materiałem szczególnym – bliskim naturze i sercu. Wiedzieliśmy, jakie są wady i zalety drewna, z jakiego można wybudować dom, zrobić posadzkę, beczkę, balię i cebrzyk, jakim napalić w piecu, a z jakiego skonstruować sanki, wóz konny albo wystrugać łyżkę do zupy. Ale kto by pomyślał, że ten sękaty ocieplacz jakim jest drewno, mógłby mieć grzenie pod stopami? Drewno nie ziębi jak kafle, czy warto instalować pod nim grzałki?

allegr dodano: 22.02.2012 10:09

Jak działają baterie słoneczne?

Energia elektryczna kosztuje coraz więcej. Ale można ją mieć zupełnie za darmo - ze światła. Wystarczy kupić baterie słoneczne. Zobacz co to znaczy, że panele mogą być monokrystaliczne, polikrystaliczne lub amorficzne? Z czego składają się baterie słoneczne? PRZECZYTAJ! 

baterie słoneczne dodano: 08.12.2011 14:55

Panele drewniane czy laminowane - czym różnią się od siebie panele?

Na co zwrócić uwagę kupując panele? Czy tylko na kolor i wymiary? Co jeszcze jest ważne? Mówimy, czym różnią się od siebie panele.

co na podłogę dodano: 25.01.2012 09:15

W jaki sposób można układać panele? Jak układać panele podłogowe?

Panele są wszechstronne - można je ułozyć na legarach, mogą stać się posadzką pływajacą albo przytwierdzoną do podłoża... Zobacz jak układać panele podłogowe. 

jak układać panele dodano: 11.07.2012 14:49 | odpowiedz (1)

Jaka podłoga w pokoju dziecka? Co trzeba wiedzieć zanim ją wybierzemy?

Czy podłoga w pokoju dziecka powinna być inna niż w pozostałych pomieszczeniach? Niekoniecznie, ale warto zwrócić uwagę na parę rzeczy.

parkiet dodano: 15.07.2015 13:59

Jak położyć panele podłogowe? Montaż paneli KROK po KROKU

Wbrew pozorom montaż paneli podłogowych nie jest taki trudny. Znając podstawowe zasady, uporasz się z nim w kilka godzin.

instrukcja montażu dodano: 15.07.2015 13:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Misheel Jargalsajkhan - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Przez lata Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". W ...

panele szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. panele. Wszystko na temat panele na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.