porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak pielęgnować paprocie w domu?

Paprocie są roślinami „zdrowymi”, wydzielają dużo tlenu i polepszają klimat w mieszkaniu. DLatego warto je uprawiac w doniczkach. Jednak wiele osób skarży się, że paprocie słabo im rosną. Mówimy, jak dbać o paprotki w dniczkach?

kwiaty w domu dodano: 29.12.2013 18:56

Rośliny doniczkowe w domu. Jak pielęgnować paprotki?

Paprotki to niezwykle ozdobne rośliny doniczkowe. Właściwa pielęgnacja sprawi, że będą pięknie rosły w mieszkaniu przez wiele lat. Jak pielęgnować paprotki?

kwiaty dodano: 22.04.2013 09:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

paprotka pielęgnacja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. paprotka pielęgnacja. Wszystko na temat paprotka pielęgnacja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.