porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zapalenie dziąseł - jakie przyczyny i objawy? Leczenie paradontozy

Za choroby dziąseł odpowiedzialne są bakterie, które gromadzą się na powierzchni zębów w wyniku niewłaściwej higieny jamy ustnej. Jeśli zanieczyszczenia długi czas zalegają na płytce, następuje proces mineralizacji i powstaje kamień nazębny. Powstawanie kamienia przyśpiesza palenie papierosów.

choroby dziąseł dodano: 05.08.2013 09:59

Jak walczyć z PARADONTOZĄ? Sposoby na powstrzymanie wypadania zębów

Paradontoza jest podstępna – może rozwijać się przez wiele lat bez wyraźnych objawów, podstępnie jednak niszcząc kości i dziąsła. Wypadanie zębów to końcowe stadium choroby, w którym szanse na ich uratowanie są już właściwie znikome. Co czwarty Polak może być zagrożony paradontozą.

ból zęba dodano: 31.05.2012 10:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Gabriela Frycz to pierwsza córka aktora, Jana Frycza. Dziewczyna poszła ...

paradontoza objawy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. paradontoza objawy. Wszystko na temat paradontoza objawy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.