porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Krzysztof Król – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Król od najmłodszy lat wyrastał na gwiazdę polskiej piłki nożnej. Kiedy młodemu piłkarzowi zaproponowano grę w Realu Madryt wydawało się to przepustką do światowej kariery. Jednak po drodze Krzysztof Król nie zawsze dokonywał trafnych wyborów. Mówimy, kim jest Krzysztof Król.

kim jest Krzysztof Król dodano: 21.11.2014 08:10

Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z programu Natalii Siwiec?

Patrycja Mikuła zaistniała dzięki Natalii Siwiec. Teraz próbuje się od niej odciąć. Dlaczego? – Natalia chciała mnie wykorzystać – mówi Patrycja.

enjoy the view dodano: 28.05.2014 13:01

Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z Enjoy The View?

Patrycja Mikuła była bohaterką reality-show Natalii Siwiec, jednak zrezygnowała z udziału w nim. Dlaczego? Poznaj powody odejścia Patrycji Mikuły z programu Natalii Siwiec!

natalia siwiec dodano: 02.06.2014 11:38

Patrycja Mikuła z programu Enjoy the view – kim jest?

Enjoy the view, to jedna z nowych propozycji telewizji Viva w 2014 roku. Główną bohaterką show jest Natalia Siwiec, jej koleżankę gra Patrycja Mikuła. Kim jest naprawdę Patrycja?

enjoy the view dodano: 07.03.2014 09:09 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

Patrycja Mikuła szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Patrycja Mikuła. Wszystko na temat Patrycja Mikuła na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.