porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Krzysztof Król – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Król od najmłodszy lat wyrastał na gwiazdę polskiej piłki nożnej. Kiedy młodemu piłkarzowi zaproponowano grę w Realu Madryt wydawało się to przepustką do światowej kariery. Jednak po drodze Krzysztof Król nie zawsze dokonywał trafnych wyborów. Mówimy, kim jest Krzysztof Król.

kim jest Krzysztof Król dodano: 21.11.2014 08:10

Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z programu Natalii Siwiec?

Patrycja Mikuła zaistniała dzięki Natalii Siwiec. Teraz próbuje się od niej odciąć. Dlaczego? – Natalia chciała mnie wykorzystać – mówi Patrycja.

enjoy the view dodano: 28.05.2014 13:01

Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z Enjoy The View?

Patrycja Mikuła była bohaterką reality-show Natalii Siwiec, jednak zrezygnowała z udziału w nim. Dlaczego? Poznaj powody odejścia Patrycji Mikuły z programu Natalii Siwiec!

natalia siwiec dodano: 02.06.2014 11:38

Patrycja Mikuła z programu Enjoy the view – kim jest?

Enjoy the view, to jedna z nowych propozycji telewizji Viva w 2014 roku. Główną bohaterką show jest Natalia Siwiec, jej koleżankę gra Patrycja Mikuła. Kim jest naprawdę Patrycja?

enjoy the view dodano: 07.03.2014 09:09 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Patrycja Mikuła szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Patrycja Mikuła. Wszystko na temat Patrycja Mikuła na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.