porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Paweł Kukiz o wydarzeniach na Ukrainie - co napisał do Kamila Stocha i co skomponował?

Kilka dni temu Paweł Kukiz napisał list otwarty do Kamila Stocha. List opublikowany został na łamach magazynu "Do Rzeczy". Kukiz prosi w nim Stocha o większe zaangażowanie w sprawy Ukrainy. Mówimy o liście otwartym Pawła Kukiza.

kamil stoch dodano: 07.03.2014 16:27

Kim jest Zbigniew Hołdys?

Dawny lider zespołu Perfect to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej popkultury. Niekoniecznie oznacza to dobrą sławę. Znany przed laty muzyk wywołał burzę wśród internautów, otwarcie popierając antypirackie ustawy ACTA. Dowiedz się więcej o Zbigniewie Hołdysie.

ACTA dodano: 31.01.2012 12:17

Antysystemowi. Czy żyjąc współcześnie można być antysystemowym?

W wyborach prezydenckich 2015 wielką karierę zrobiło pojęcie: antysystemowy. Stało za sukcesem wyborczym Pawła Kukiza. Jednak czy dobrze wiemy co znaczy antysystemowy? I czy startując w wyborach, odbywających się w systemie podporządkowanym bardzo jasno określonym regułom, można być antysystemowym?

antysystem dodano: 22.05.2015 11:55

Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?

Kandydat na prezydenta, autor tekstów i piosenek, wokalista i polityk Paweł Kukiz przerwał swoją kampanię tuż przed finałem, by wesprzeć ciężko chorego ojca. i być przy jego łóżku. 14 maja 2015 roku, tuż po wyborczej niedzieli Tadeusz Kukiz zmarł. Kim był Tadeusz Kukiz?

ojciec Kukiza dodano: 14.05.2015 16:49

Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz to jeden z kandydatów, który w maju będzie startował w wyborach prezydenckich. Kukiz startuje jako kandydat niezależny. Żoną Pawła Kukiza jest Małgorzata Kukiz. Kim jest żona Pawła Kukiza? Sprawdź!

Małgorzata Kukiz dodano: 24.04.2015 07:51

Hirek Wrona na Facebooku: dlaczego krytykuje Pawła Kukiza?

Znany dziennikarz Hirek Wrona ma dosyć tego, że muzyk Paweł Kukiz ostatnio mocno udziela się w polityce. Wyraźnie skrytykował muzyka na Facebooku. Co Hirek Wrona napisał na temat Pawła Kukiza?

hirek wrona dodano: 16.06.2013 12:37

Ile za koncert bierze Paweł Kukiz?

Eksperci nie mają wątpliwości! Dzięki rosnącej politycznej popularności Paweł Kukiz może zbić fortunę jako muzyk. Jego stawka za koncert w ostatnich miesiącach poszła w górę.

koncert dodano: 20.07.2015 21:02

Kto będzie wspierać Kukiza?

Paweł Kukiz odkrywa karty i pokazuje reprezentantów swojego ruchu. To osiemnaście nazwisk wśród których znalazł się m.in. niedoszły prezydent Polski, związkowcy, osoby związane z Ruchem Narodowym, a nawet paraolimpijski mistrz w pływaniu z Atlanty!

Ruch Kukiza dodano: 16.07.2015 07:52

Wstępne wyniki wyborów prezydenckich: kto zdobył najwięcej głosów? Kto w drugiej turze?

Znamy już pierwsze wyniki sondażowe - kto zdobył najwiecej głosów? Czy będzie druga tura i jak rozłożą się głosy?

Andrzej Duda dodano: 10.05.2015 21:03

Paweł Kukiz, kandydat na prezydenta. Jaki ma PROGRAM?

Paweł Kukiz postanowił kandydować w tegorocznych wyborach prezydenckich i ... osiągnął sukces zdobywając ponad 20 proc. głosów. Celem Kukiza są jednomandatowe okręgi wyborcze i rozbicie partyjnej sitwy. Co jeszcze mieści się w jego programie?

JOW dodano: 10.05.2015 21:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

Paweł Kukiz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Paweł Kukiz. Wszystko na temat Paweł Kukiz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.