porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest choroba miodowego miesiąca? Zapalenie pęcherza moczowego - jakie objawy i leczenie?

To schorzenie nie bez powodu zostało nazwane chorobą miodowego miesiąca, choć dopaść może każdego, bez względu na płeć, sytuację czy wiek. Ponieważ jednak bardzo często przytrafia się kobietom tuż po ślubie, stąd jego nazwa. A kobiety kilka razy razy częściej zapadają na tę chorobę.

bakterie e coli dodano: 14.02.2013 07:16

Słabe punkty zdrowia mężczyzny

Przeciętny Polak żyje 8 lat krócej niż Polka. Średnia długość życia Polaka wynosi 68,8 roku (Polki – 77,5). Przeciętny Europejczyk żyje o cztery lata dłużej niż nasi panowie. Taka tendencja utrzymuje się od lat. Dlatego tak się dzieje? Sprawdź, gdzie czai się niebezpieczeństwo i zacznij działać.

cholesterol dodano: 10.08.2015 10:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

pęcherz moczowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pęcherz moczowy. Wszystko na temat pęcherz moczowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.