porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

Jak WYBRAĆ PIERWSZEGO PEDIATRĘ dla twojego dziecka?

Zanim przejrzysz ofertę ośrodków zdrowia, o godnego polecenia (i zaufania) lekarza pediatrę zapytaj wszystkich znajomych, którzy mają dzieci: sąsiadów, kolegów i koleżanki z pracy, a także lekarza położnika.

dziecko dodano: 30.04.2012 10:38

Jak długo trzeba czekać na wizytę dziecka u lekarza specjalisty?

Klienci publicznych placówek medycznych wiedzą, jak trudno jest zarejestrować się i doczekać wizyty u lekarza. Nie inaczej jest w przypadku dzieci. Czy wiesz, że mali pacjenci muszą czekać nawet rok na badanie u specjalisty?

badania dodano: 04.10.2011 15:39

Co robił BARTOSZ ARŁUKOWICZ, zanim został MINISTREM ZDROWIA?

BARTOSZ ARŁUKOWICZ zastąpił na stanowisku ministra zdrowia Ewę Kopacz i wprawadza w życie przepisy ustawy refundacyjnej, odpierając zarzuty jej przeciwników, głównie lekarzy. Tymczasem Arłukowicz sam jest lekarzem i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Oskarżany o karierowiczostwo, konsekwentnie dąży do celu. Mówimy, jak przebiegała błyskotliwa - i błyskawiczna - kariera tego polityka.

afera hazardowa dodano: 05.01.2012 12:00

Jak przygotować się do wizyty z dzieckiem u lekarza?

Wybierasz się z dzieckiem do lekarza? Warto się do takiej wizyty przygotować, bo informacje podane lekarzowi mogą pomóc w postawieniu prawidłowej diagnozy.

dziecko dodano: 22.08.2014 14:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Nikola Tesla?

Nikola Tesla to wynalazca i fizyk wszech czasów, który oprócz ...

pediatra szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. pediatra. Wszystko na temat pediatra na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.