porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak dostać się do programu Perfekcyjna Pani Domu? Castingi Małgorzaty Rozenek w TVN Style

Perfekcyjna Pani Domu to program dla tych, którzy nie radzą sobie z porządkami we własnych czterech kątach. Prowadząca Małgorzata Rozenek ujawnia w nim wiele sposobów na uporządkowanie domowego ogniska. Jak zostać bohaterem magazynu? Wystarczy wypełnić formularz i przesłać go do redakcji TVN Style.

Jak się dostać dodano: 23.05.2012 09:57

Ruszył casting do 3. edycji Perfekcyjnej Pani Domu. Jak się dostać do programu?

Trzecia edycja "Perfekcyjnej Pani Domu" pojawi się w wiosennej ramówce TVN w 2013 r. Program powstał z myślą o wszystkich kobietach, które mają trudności w prowadzeniu domu. Dowiedz się, jak wygląda casting do "Perfekcyjnej Pani Domu".

Małgorzata Rozenek dodano: 20.11.2012 18:46

Jak sprawę ROZWODU ROZENKÓW - Małgorzaty i Jacka Rozenka komentują media? Czy Perfekcyjna Pani Domu się rozwiedzie?

W mediach jest coraz głośniej na temat rzekomego kryzysu w drugim już małżeństwie Małgorzaty Rozenek. Czy życie uczuciowe "Perfekcyjnej Pani Domu" nie jest już tak nieskazitelnie czyste i przejrzyste jak wnętrza jej domu? Mówimy, co na temat rozwodu Rozenków donoszą gazety.

Jacek Rozenek dodano: 03.12.2012 15:41 | odpowiedz (1)

O czym jest nowy program rozrywkowy TVN STYLE Perfekcyjna Pani Domu z Małgorzatą Rozenek? Jak zgłosić się do programu?

Pierwowzorem polskiej wersji programu "Perfekcyjna Pani Domu" jest wersja brytyjska, którą prowadzi słynna dziennikarka Anthea Turner. Mówimy, o czym jest nowe show TVN z Małgorzatą Rozenek, pod tytułem Perfekcyjna Pani Domu, oraz gdzie i kiedy będzie można program obejrzeć.

aktor Jacek Rozenek dodano: 02.03.2012 06:58 | odpowiedz (1)

MAŁGORZATA ROZENEK - Perfekcyjna Pani Domu - KIM JEST, CO OSIĄGNEŁA?

Nowy program TVN Style „Perfekcyjna Pani domu” na dobre podbił serca Polek. Wszystko za sprawą prowadzącej Małgorzaty Rozenek, która z uśmiechem na ustach radzi i uczy, jak efektywnie wysprzątać każdy zakątek naszego mieszkania. Kim jest Perfekcyjna Pani Domu prywatnie? Za co ją podziwiamy?

drugi sezon dodano: 31.05.2012 14:31

PERFEKCYJNA PANI DOMU. Małgorzata Rozenek radzi, jak pozbyć się plamy z rdzy, jak wyczyścić dywan z sierści i umyć wąski wazon?

Perfekcyjna Pani Domu radzi kobietom, jak uporządkować dom, przy okazji dzieli się z nami sposobami na ułatwienie sobie sprzątania i organizowania przestrzeni domowej. Jak sprać plamę z rdzy, jak czyścić dywan w domu, w którym mieszkają zwierzęta czy umyć wazon o nietypowym kształcie?

jak usuwać plamy dodano: 14.09.2012 20:00

Kiedy jest PERFEKCYJNA PANI DOMU i na jakim kanale można oglądać?

Perfekcyjna Pani Domu - polska wersja amerykańskiego programu z Antheą Turner -pojawił się po raz pierwszy w telewizji w marcu 2012 w TVN Style. Na jakim kanale można oglądać Perfekcyjną Pani Domu 2? Drugi sezon Perfekcyjnej Pani Domu jest emitowany w TVN w każdy poniedziałek o godz. 22.30.

Małgorzata Rozenek dodano: 29.09.2012 11:28

Kiedy są POWTÓRKI programu Perfekcyjna Pani Domu (2 sezon)?

Program "Perfekcyjna Pani Domu" (2 sezon) zakończył się 19 listopada 2012 roku. W TVN wyemitowano wtedy ostatni 12 odcinek programu z Małgorzatą Rozenek. Gdzie i kiedy są powtórki programu "Perfekcyjna Pani Domu?

Małgorzata Rozenek dodano: 05.12.2012 16:37

Jaki SERIAL zastąpi telenowelę JULIA?

Były już „BrzydUla”, „Majka” i „Prosto w serce”. Powoli dobiega końca „Julia”. Wciąż nie wiadomo, czy TVN ma już następcę tego sympatycznego serialu z pięknym Krakowem w tle.

BrzydUla dodano: 08.11.2012 07:03 | odpowiedz (1)

Zaparowane lustro - jak temu zapobiec? Sprawdzone sposoby na zaparowane lustro

ZAPAROWANE LUSTRO: Wychodzisz z wanny albo spod prysznica, a tu lustro pokryte skroploną parą - znasz to? Podpowiadamy, co robić, by lustro w łazience nie zaparowało. Perfekcyjna Pani Domu zna sposób na piękne, lśniące lustra. Lustra, które nie zaparują

jak wyczyścić lustra dodano: 10.05.2013 13:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Pietras, mąż Kozidrak. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Kozidrak od 36 lat jest związana z Andrzejem Pietrasem ...

perfekcyjna Pani domu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. perfekcyjna Pani domu. Wszystko na temat perfekcyjna Pani domu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.