porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Biżuteria nie dla każdego. Co wiesz o największej perle na świecie?

Ze względu na swój urok i trudności w uzyskiwaniu, perły obok diamentów, należą do najbardziej ekskluzywnej biżuterii i są symbolem bogactwa, szczególnie gdy są wytworem natury, a nie hodowlane. Czy wiecie, jaka jest obecnie najbardziej cenna i największa perła na świecie?

aukcja dodano: 22.11.2014 11:04

Perła. Jakie ma właściwości?

Perła to bardzo piekny i oryginalny kamień szlachetny. Nie ma dwóch takich samych pereł i w sensie geologicznym nie są one kamieniami. Ta specyfika pereł sprawia, że istnieją legendy, mówiące o tym, że perły przynoszą nieszczęście. A jak jest naprawdę?

kamienie szlachetne dodano: 14.11.2014 11:15

Sennik. Co oznaczają sny o pławieniu się w luksusie?

Kto by nie chciał żyć w luksusie? Nawet jeśli na jawie daleko nam do tego, we śnie często pławimy się w luksusie. Sny o pławieniu się w luksusie są zapowiedzią ciekawego życia, bogatego w dobra i przygody, ale też niebezpieczeństwa, intrygi, wzloty i upadki. Dowiedz się, co dokoładnie mówią "luksusowe" sny?

bogactwo dodano: 25.02.2013 15:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]
Jan "Kyks" Skrzek - kim był? [KARIERA, RODZINA]

Dzisiaj odbył się pogrzeb muzyka Jana "Kyksa" Skrzeka. Został on ...

perła szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. perła. Wszystko na temat perła na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.